WP

Walka Tytanów w "Seafight". Dołącz do bitwy

"Seafight: Piraci" to darmowa gra przeglądarkowa dla fanów morskich klimatów. Wcielamy się w kapitana pirackiego statku, szukamy skarbów i chwały na morskim polu walki. Do 14 sierpnia trwa akcja specjalna.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Walka Tytanów w "Seafight". Dołącz do bitwy
(Bigpoint)
WP

Ciemne niczym smoła chmury burzowe wiszą na niebie w "Seafight: Piraci". Potężne postaci przy potwornym ryku zwierają się w walce. Każdy cios wzburza fale, które nieuchronnie niszczą pobliskie brzegi. Od 3 do 14 sierpnia po raz kolejny rozpoczyna się Walka Tytanów.

Korzystając z potężnych kul z jadem ośmiornicy, sprawisz, że twoje armaty będą zatrważająco skuteczne. Gracze stojący po stronie wrogich Tytanów skamienieją z przerażenia. Weź udział w ekscytujących nowych misjach i zbieraj podczas akcji cenne dusze, aby móc handlować nimi na czarnym rynku.

Postaraj się o ekskluzywne powielacze jak "Wypolerowane lufy", "Pokład-szaniec" i "Ściana mgły" oraz o zadziwiające "skórki" statków, wzbudzające zazdrość potężne kamienie szlachetne i użytecznych towarzyszy. Wyrusz w rejs, pokonaj Tytanów i zdobądź zapierające dech w piersiach łupy!

WP

Zagraj za darmo na stronie centralagier.wp.pl/Seafight-Piraci.

Polub WP Gry
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP