WP

"W tyle wizji" na żywo, a w tle niespodzianka. Ziemkiewicz: "Możesz to wyłączyć? Swastyki są na ścianach"

Widzowie oglądający w poniedziałkowy wieczór "W Tyle wizji" mogli być zaskoczeni tym, co dzieje się za plecami prowadzących. Rafał Ziemkiewicz wraz z Dorotą Łosiewicz wychwycili, że w tle leci coś, co nie każdemu może się spodobać.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kultowa gra za plecami prowadzących "W tyle wizji"
Kultowa gra za plecami prowadzących "W tyle wizji" (YouTube)
WP

Rafał Ziemkiewicz wraz z Dorotą Łosiewicz komentują aktualne wydarzenia polityczne, tymczasem za ich plecami trwa… wojna. Wirtualna. Ktoś z reżyserki postanowił w czasie programu "W tyle wizji" pograć w kultową strzelaninę - "Wolfenstein 3D". Niektórzy widzowie mogli być zaskoczeni widząc wirtualną swastykę czy padających nazistów. Gra ma swoje lata, ale o co w niej chodzi bardzo łatwo zauważyć.

Fragment "Wolfenstein 3D" w programie "W tyle wizji" można zobaczyć na poniższym filmiku - akcja od 31:06.

WP

Co ciekawe, wcześniej w tle leciały inne stare, kultowe produkcje z przełomu lat 80. i 90. Jednak to "Wolfenstein 3D" wyświetlany był najdłużej i w końcu przykuł uwagę prowadzących.

"Czy to możesz powiedzieć, co jest za naszymi plecami?" - zapytała w końcu Dorota Łosiewicz. "Obawiam się, że nasz kolega za szybą tak się znudził naszym gadaniem, że wrzucił sobie Wolfensteina i nie zauważył, że on leci. Możesz to wyłączyć, przepraszam? Swastyki są na ścianach i zaraz będziemy znowu w New York Timesie" - zareagował Ziemkiewicz.

Cóż, najwidoczniej rozmowy prowadzących od jakiegoś czasu nie są na tyle interesujące, że pracownicy TVP muszą szukać innego zajęcia. Jak zauważył 5 miesięcy temu wykopowicz "1788", "Wolfenstein 3D" również przez chwilę gościł za plecami Ziemkiewicza.

Polub WP Gry
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP