Trwa ładowanie...

W popularnej grze pojawi się żołnierz Gromu. A dokładniej żołnierka - Ela

"Rainbow Six: Siege" to popularna gra, w której gracze wcielają się w żołnierzy jednostek specjalnych z całego świata, takich jak brytyjski SAS, niemiecki GSGC czy rosyjski Specnaz. Teraz do tego grona dołączy operator z polskiego Gromu.
Share
W popularnej grze pojawi się żołnierz Gromu. A dokładniej żołnierka - Ela
Źródło: Ubisoft
d2q9k0r

Chociaż informacja ta nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona, to przecieki, do których dotarli fani gry, pokazują trzech nowych operatorów, którzy niebawem zostaną dodani do produkcji. Jednym z nich jest kobieta o pseudonimie Ela. *Na rękawie jej munduru można dostrzec dolny fragment kotwicy Polski Walczącej. *Tego emblematu używają właśnie żołnierze elitarnej polskiej jednostki Grom.

   jwgrom.pl
Źródło: jwgrom.pl

O Eli na razie dużo nie wiadomo. Podczas misji będzie dysponowała unikalną w skali gry miną "grzmot" (tu życzę powodzenia wszystkim obcokrajowcom, którzy będą łamać sobie język na tej nazwie) oraz, że jest w klasie "obrońców" (druga to atakujący).

d2q9k0r

Ciekawe, że twórcy gry wybrali akurat kobietę, aby reprezentowała polską spec-jednostkę, bo o ile mi wiadomo, to jeszcze żadna kobieta nie służyła w grupach bojowych Gromu. Chociaż nie można tutaj się specjalnie czepiać, twórcy "Rainbow Six: Siege" dość swobodnie podchodzą do kwestii realizmu przy tworzeniu kolejnych operatorów. Jest tu np. też Valkyrie – kobieta komandos z amerykańskiej Navy Seals, w której też jeszcze nigdy nie było kobiety. Ela nie będzie więc odosobniona. A w przyszłości dołączy do niej także drugi operator z Gromu, prawdopodobnie będzie to mężczyzna. Jak może się nazywać? Macie pomysły?

d2q9k0r

Podziel się opinią

Share
d2q9k0r
d2q9k0r
Więcej tematów