Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
heroes of the storm
27-09-2018 12:32

Upadek Królewskiego Płaskowyżu - nowe wydarzenie specjalne w "Heroes of the Storm"

Najnowsza aktualizacja wprowadza do Nexusa wiele ciekawych nowości.

Upadek Królewskiego Płaskowyżu - nowe wydarzenie specjalne w "Heroes of the Storm"Źródło: Blizzard
d1xw1xm
d1xw1xm

Seria zadań związanych z wydarzeniem specjalnym Upadek Królewskiego Płaskowyżu

Przed graczami najbardziej rozbudowana seria zadań w historii Heroes of the Storm. Wydarzenie specjalne Upadek Królewskiego Płaskowyżu jest już dostępne w grze. Wspomóż Władczynię Cierni w obronie Królewskiego Płaskowyżu przed inwazją armii Władcy Kruków i jego złowrogich generałów. Mroczny cykl zadań uzupełnia masa rewelacyjnych skórek i innych nagród, m.in. Przeklęta Wiedźma Białowłosa, Widmowa Smoczyca Alexstraza, Pajęcza Nadzorczyni Maiev, Zaria Piekielny Rycerz, wierzchowiec Oczyszczony nagrobek i wiele więcej!

Więcej informacji na temat nowego, ponurego wydarzenia specjalnego w grze znajdziesz na stronie poświęconej Upadkowi Królewskiego Płaskowyżu.

Aktualizacje bohaterek: Kerrigan i Jasnoskrzydła

Aktualizacje Królowej Ostrzy oraz naszego ulubionego Baśniowego Smoka są już dostępne w grze. Już dziś przekonaj się, czy Kerrigan może wykonywać jeszcze bardziej zabójcze kombinacje, a Jasnoskrzydła potrafi jeszcze skuteczniej utrzymać sojuszników przy życiu, a wrogów... no cóż, pozbawić życia. Szczegółowe informacje znajdziesz w załączonych arkuszach informacyjnych. Zapraszamy również do obejrzenia filmów z prezentacją postaci Kerrigan oraz Jasnoskrzydłej.

Aktualizacje pola bitwy: Ogród Grozy

Ogród Grozy to najnowsze pole bitwy po liftingu. Aktualizacje obejmują m.in. mechanikę zachęcającą graczy do toczenia pełnych akcji starć drużynowych. Szczegóły znajdziesz w filmiku z prezentacją pola bitwy oraz na stronie internetowej Ogrodu Grozy.

d1xw1xm

Nowy komiks, nagrody w grach dla posiadaczy wirtualnego biletu i nie tylko

Dla wszystkich fanów pasjonujących opowieści, którzy pragną dowiedzieć się więcej o świecie Nexusa, mamy najnowszy komiks z uniwersum Heroes of the Storm pt. Upadek Królewskiego Płaskowyżu.

Z radością ogłaszamy również, że gadżetami cyfrowymi dla posiadaczy wirtualnego biletu na BlizzCon 2018 będą wierzchowiec: Brzytwoszczerz z Nexusa, graffiti: Kreskówkowy Brzytwoszczerz z Nexusa, portret oraz sztandar z BlizzConu 2018.

Ponadto gracze mogą teraz wystawiać na próbę swego ducha walki w czwartym sezonie rankingowym 2018. Więcej informacji na temat najnowszych zmian dotyczących rozgrywek sezonowych oraz nagród za grę rankingową w nowym sezonie znajdziesz we wpisie na naszym blogu, zapowiadającym sezon 4.

d1xw1xm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1xw1xm
Więcej tematów