Twórca muzyki z trailera "The Last of Us 2" koncertuje w Polsce

Shawn James jest twórcą genialnej, ujmującej muzyki, którą można usłyszeć w pierwszym trailerze "The Last of Us 2". W najbliższych dniach przyjeżdża do Polski, by zagrać dla fanów w trzech różnych miastach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Twórca muzyki z trailera "The Last of Us 2" koncertuje w Polsce
(gry.wp.pl)

Jeśli ktokolwiek spyta "czy gry są elementem kultury" - oto odpowiedź. Ten krótki cykl koncertów pokazuje, jak mocno muzyka może wspierać się wzajemnie z przekazem gry. Swój niezapomniany klimat trailer "The Last of Us 2" zawdzięcza nie tylko samej produkcji, jako kontynuacji kultowego tytułu, ale również idealnie dobranej warstwie dźwiękowej.

Współpraca Shawna Jamesa z producentem gdy, firmą Naughty Dog, owiana jest delikatną mgłą tajemnicy. Zapytany o kulisy współpracy ze studiem, odpowiedział w wątku na Reddicie, że to deweloperzy skontaktowali się z nim i zaproponowali nabycie praw do napisanego już wcześniej utworu „Through the Valley” oraz jego adaptacji na potrzeby jednej z gier. Wówczas Shawn nie wiedział jeszcze, że chodzi o kontynuację jednego z jego ulubionych tytułów - "The Last of Us".

Terminy koncertów w Polsce:

27.03.2017 Katowice, Katofonia
28.03.2017 Warszawa, Beerokracja
29.03.2017 Wrocław, Liverpool

Polub WP Gry
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.