WP

"Two Point Hospital” pojawił się w sprzedaży. Ciepłe przyjęcie przez graczy

"Two Point Hospital” uznano za spadkobierce znanej z lat 90. gry "Theme Hospital”. Nowy symulator tworzenia i zarządzania szpitalem miał swoją premierę 30 sierpnia 2018 i obecnie zbiera dość dobre recenzje wśród graczy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Two Point Hospital" oficjalnie trafił do sprzedaży
"Two Point Hospital" oficjalnie trafił do sprzedaży (IGN)
WP

"Theme Hospital” nie jest popularny dziś, a młodsi gracze mogli nawet o nim nie słyszeć, jednak w latach 90. oraz na początku XXI wieku był dość ciekawą produkcją. Symulator zarządzania szpitalem znalazł swoich fanów dzięki elementom humorystycznym i rozbudowanej rozgrywce, która składała się z 12 poziomów trudności. Twórcy gry "Two Point Hospital” zdecydowali się wrócić do oldschoolowego rodzaju strategii ekonomicznej, ale przy tym stworzyć coś nowego.

Akcja gry toczy się w fikcyjnym mieście Two Point County (wzorowanym między innymi na miasteczku Springfield z serialu "Simpsonowie”). Mieszkańcy tego miasta cierpią na rozmaite dolegliwości. W trakcie zabawy wcielamy się w ordynatora, a naszym zadaniem jest niesienie pomocy potrzebującym. Do naszych zadań należy także rozwój szpitalnego biznesu. Już w dniu premiery gra zebrała dość dobre opinie wśród graczy, jej wynik w bazie serwisu Metacritic obecnie sięga 88 procent.

WP

"Two Point Hospital” ma również humorystyczny charakter znany z "Theme Hospital”, a dodatkowo gracze chwalą aspekt ekonomiczny produkcji. Zdaniem autorów pierwszych recenzji, producentom udało się odtworzyć atmosferę swojego poprzednika, ale przy tym twórcy dobrze sobie poradzili ze wznowieniem i rozbudowaniem podstawowej formuły rozrywki. Oczywiście, niektórzy użytkownicy znaleźli też wady w "Two Point Hospital” – głównie krytyka dotyczy opracowania interfejsu.

Polub WP Gry
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP