Trwa ładowanie...

Turniejowe zmagania o sprzęt Hyperbook w Łowcach Zombi i Obrońcach Galaktyki

Leniwy i gorący środek wakacji to doskonały moment, by rozpocząć batalię o akcesoria komputerowe firmy Hyperbook. Od 1 sierpnia rozpoczyna się drugi z ekscytujących wakacyjnych turniejów. Za pierwsze miejsce przewidziano gamingową mysz Hyberbook G51 NOVA, a za kolejne, torbę na laptopa Hyperbook Gray 15,6” oraz fachowe etui Hyperbook Sleeve 14".
Share
Turniejowe zmagania o sprzęt Hyperbook w Łowcach Zombi i Obrońcach Galaktyki
d2q9k0r

Informacja prasowa DPP

Rozpocznij zmagania w świecie apokalipsy zombi lub powstrzymaj wcielenie grozy na odległej planecie X52. Wybór miejsca starcia należy do Ciebie! Turniej Aktywności Hyperbook rusza dokładnie o północy 1 sierpnia, więc przygotuj się na intensywne pojedynki z wieloma rywalami. W tym czasie musisz regularnie wykonywać wskazane zadania i zbierać specjalne punkty aktywności. Pokonaj wszystkich przeciwników w Wojnie o Miasto, odkryj wątek fabularny gry, zdobądź bezcenne trofea z bossów lub powstrzymaj inwazję krwiożerczych zombi.

Pamiętaj, że o zwycięstwie w turnieju, decyduje zajęcie miejsca w top 10 rankingu graczy dokładnie 31 sierpnia 2020 o 23:59:59.

d2q9k0r

Sponsorem nagród jest polska firma Hyperbook, zajmująca się produkcją akcesoriów gamingowych oraz specjalistycznych laptopów. Wśród komponentów, które można dobrać do maszyny swoich marzeń jest zarówno obudowa laptopa, jak i ilość pamięci, moduły sieci bezprzewodowej oraz rodzaj karty graficznej i procesora.

Łowcy Zombi, czyli jedna z najpopularniejszych polskich gier o tematyce zombi, w której staniesz się nieustraszonym pogromcą nieumarłych. Korporacja SIRUS i jej niejasne interesy doprowadziły do globalnej pandemii; zatrzymaj armie zombi i pozostałości cywilizacji. Graj ze znajomymi i stwórz siejący postrach gang oraz odkryj wciągające tryby rozgrywki wieloosobowej!

Obrońcy Galaktyki to polska produkcja sci-fi, w której przeżyjecie niesamowitą kosmiczną przygodę. Przenieś się do świata, w którym ludzkość mieszka wśród gwiazd i kolonizuje odległe obszary galaktyki. Na jednej z kolonizowanych planet dochodzi do tajemniczego incydentu: twoją misją jest zbadanie sytuacji i zabezpieczenie bezcennego surowca. Problemy rozpoczynają się wraz z wejściem na orbitę planety.

Graj w Łowcy Zombi: Apokalipsa na centralagier.wp.pl/Lowcy-Zombi

Graj w Obrońcy Galaktyki na centralagier.wp.pl/Obroncy-Galaktyki

Informacja prasowa DPP

d2q9k0r

Podziel się opinią

Share
d2q9k0r
d2q9k0r
Więcej tematów