Trwa ładowanie...

Turnieje w Łowcy Zombi i Obrońcy Galaktyki!

Dołącz do zabawy w grach online Łowcy Zombi i Obrońcy Galaktyki! Rozpoczyna się turniej z super nagrodami marki Genesis. Start 1 października! Zarejestruj się już teraz za darmo i przygotuj się na wielką dawkę dynamicznej rywalizacji.

Turnieje w Łowcy Zombi i Obrońcy Galaktyki!Źródło: Materiały prasowe
d2atxgu
d2atxgu

Obrońcy Galaktyki to gra rozgrywająca się w dalekiej przyszłości. Ludzkość sięgnęła gwiazd i kolonizuje najdalsze planety naszej galaktyki. Na jednej z kolonizowanych planet, dochodzi do obudzenia pradawnego zła. Z najgłębszego mroku powstaje okrutna armia, której celem jest bezwzględny podbój kosmosu i zniszczenie całego życia we wszechświecie.

Łowcy Zombi to popularna polska gra o zombi, w której staniesz się nieustraszonym bohaterem walczącym z umarlakami. Korporacja SIRUS i jej eksperymenty doprowadziły do straszliwej globalnej pandemii; powstrzymaj armie nieumarłych i uratuj resztki pozostałej cywilizacji przed okrutną korporacją SIRUS. Zostań najsilniejszym łowcą i powstrzymaj śmiertelny wirus transformujący ludzi w krwiożercze mutanty.

Turniej Aktywności Genesis trwa między 1, a 31 października 2019 roku i w tym czasie należy regularnie wykonywać wskazane zadania w grach i zbierać specjalne punkty aktywności. Gracz, który uzbiera największą ilość punktów otrzyma specjalną nagrodę główną oraz dodatkowe nagrody wirtualne dla swojej postaci.

W turnieju w Obrońcach Galaktyki główną nagrodą rzeczową jest gamingowa klawiatura Thor 200 RGB, którą uzupełniają nagrody wirtualne w postaci 1000 Kredytów, unikatowej Skrzynki Tytana i zestawu zasobów dla bohatera. Nagrodą za kolejne miejsce są Słuchawki Radon 610 i mysz Xenon 330 oraz szereg nagród wirtualnych.

Dołączając do rywalizacji w grze Łowcy Zombi czeka na Ciebie klawiatura Thor 200 RGB lub Podstawka Oxid 550. Kolejne nagrody rzeczowe to Słuchawki Radon 610 lub Głośniki Helium 400 BT oraz mysz Xenon 330 lub plecak Pallad 300.

Nagrody za kolejne miejsca są wirtualne, w tym specjalne nagrody za progi punktowe, które są gwarantowaną nagrodą dla wszystkich uczestników. Po rejestracji, wejdź w zakładkę Ranking, a wyświetlisz bieżące wyniki rywalizacji. Pamiętaj, że o zwycięstwie w turnieju, decyduje zajęcie miejsca w top 10 rankingu graczy, dokładnie 31 października 2019 o 23:59:59. Turniej Aktywności Genesis został zorganizowany przy współpracy z marką Genesis, która jest producentem szerokiej gamy profesjonalnych akcesoriów dla graczy: klawiatur, słuchawek, myszek, foteli i innych urządzeń gamingowych.

Zarejestruj się już teraz i dołącz do ekscytującej rywalizacji już dzisiaj!

Graj za darmo w Łowców Zombi
Graj za darmo w Obrońców Galaktyki

d2atxgu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2atxgu
Więcej tematów