WP

Trwoga o północy - Halloween w "Seafight"

W Seafight będzie jeszcze bardziej niebezpiecznie, niż do tej pory! Trwoga o północy nie jest dla ludzi o słabym sercu – zawiera ekscytującą mini-grę, stanowiącą wyzwanie mapę grupową oraz nową mapę - "Pogoń za duszą". W tym roku jest dużo do zgarnięcia, wliczając w to nowe designy statków oraz nowy towarzysz!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Trwoga o północy - Halloween w "Seafight"
(Bigpoint)
WP

Niebo jest czyste, a wody spokojne... na razie! Jednakże, jak wiedzą wszyscy prawdziwi piraci, nie będzie to trwać długo w "Seafight" (zagraj za darmo) – nadeszła ta pora roku, w której powietrze mrozi krew w żyłach.

Od 26 października do 7 listopada nikczemni wrogowie wyruszą w rejs, a z wody wynurzą się przerażające potwory, które należy potraktować potężnymi dyniami! To wydarzenie zawiera coś dla każdego – ekscytującą mini-grę, mrożącą krew w żyłach mapę grupową oraz nową mapę "Pogoń za duszą"!

Pająki, kości i dynie będą twoimi nagrodami – ale nie martw się, dzięki tym strasznym walutom możliwe będzie zdobycie różnych rzeczy z czarnego rynku! Wliczają się do tego różne rodzaje amunicji, klasyczne halloweenowe designy statków oraz towarzysze z przeszłości, a także zupełnie nowe statki! Dostępnych będzie także więcej przedmiotów dających bonusy niż wam się śniło w najgorszych koszmarach!

WP

Więc zgromadźcie amunicję dyniową i wyryjcie na niej imiona waszych wrogów na czas Trwogi o północy! Zagraj za darmo na stronie centralagier.wp.pl/seafight.

Polub WP Gry
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP