Trwa ładowanie...

Trwoga o północy - Halloween w "Seafight"

W Seafight będzie jeszcze bardziej niebezpiecznie, niż do tej pory! Trwoga o północy nie jest dla ludzi o słabym sercu – zawiera ekscytującą mini-grę, stanowiącą wyzwanie mapę grupową oraz nową mapę - "Pogoń za duszą". W tym roku jest dużo do zgarnięcia, wliczając w to nowe designy statków oraz nowy towarzysz!

Trwoga o północy - Halloween w "Seafight"Źródło: Bigpoint
d3wnt8w
d3wnt8w

Niebo jest czyste, a wody spokojne... na razie! Jednakże, jak wiedzą wszyscy prawdziwi piraci, nie będzie to trwać długo w "Seafight" (zagraj za darmo)
– nadeszła ta pora roku, w której powietrze mrozi krew w żyłach.

Od 26 października do 7 listopada nikczemni wrogowie wyruszą w rejs, a z wody wynurzą się przerażające potwory, które należy potraktować potężnymi dyniami! To wydarzenie zawiera coś dla każdego – ekscytującą mini-grę, mrożącą krew w żyłach mapę grupową oraz nową mapę "Pogoń za duszą"!

Pająki, kości i dynie będą twoimi nagrodami – ale nie martw się, dzięki tym strasznym walutom możliwe będzie zdobycie różnych rzeczy z czarnego rynku! Wliczają się do tego różne rodzaje amunicji, klasyczne halloweenowe designy statków oraz towarzysze z przeszłości, a także zupełnie nowe statki! Dostępnych będzie także więcej przedmiotów dających bonusy niż wam się śniło w najgorszych koszmarach!

Więc zgromadźcie amunicję dyniową i wyryjcie na niej imiona waszych wrogów na czas Trwogi o północy! Zagraj za darmo na stronie centralagier.wp.pl/seafight.

d3wnt8w
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3wnt8w
Więcej tematów