Trwa ładowanie...

Transformersy wkraczają do akcji w World of Warships i World of Warships: Legends

Wyjątkowe kamuflaże, dowódcy z podkładami głosowymi i wiele innych nowości

Artykuł sponsorowany
Transformersy wkraczają do akcji w World of Warships i World of Warships: LegendsŹródło: materiały partnera
dn5u0vh
dn5u0vh

Dzięki wyjątkowej, trwającej przez ograniczony czas współpracy między firmami Wargaming i Hasbro dzisiaj do gier World of Warships i World of Warships: Legends zawitały postaci z kultowego uniwersum Transformers. Gracze mogą sprzymierzyć się z bohaterskimi Autobotami Optimusem Prime i Bumblebee lub ich śmiertelnymi wrogami, Decepticonami Megatronem i Rumble, i spersonalizować swoje okręty z użyciem wyjątkowych skórek, dowódców wypowiadających dobrze znane kwestie oraz wielu innych elementów nawiązujących do serii Transformers. Promocyjna zawartość będzie dostępna w grze do 5 października 2020 roku.

materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Fani Autobotów znajdą w World of Warships dwa stałe kamuflaże: Bojownik o wolność wzorowany na Optimusie Prime, odważnym i potężnym przywódcy Autobotów, oraz Złoty Insekt inspirowany Bumblebee, jednym z najmłodszych członków tej drużyny, który gotów jest zrobić wszystko, by pomóc swemu liderowi w zapewnieniu wolności wszystkim świadomym istotom.

Gracze, którzy opowiedzą się po stronie Decepticonów, będą mogli wybrać dwa inne stałe kamuflaże: Posłańca Głębi opartego na kierującym tą frakcją Megatronie oraz Zmiażdżyć i zniszczyć wzorowane na Rumble, który wprost uwielbia chaos i destrukcję.

materiały partnera
Źródło: materiały partnera

„Bardzo się cieszymy, że możemy wprowadzić do obu naszych gier kultowe Transformersy” – opowiada Kirył Peskow, dyrektor ds. rozwoju World of Warships: Legends. „Autoboty i Decepticony są znane na całym świecie. Dołożyliśmy wszelkich starań, by wprowadzić te postaci do gry w wiarygodny sposób i postawić przed graczami nowe, ciekawe wyzwania”.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni, że w ramach tej współpracy daliśmy fanom możliwość aktywowania na pewien czas postaci z serii Transformers w grze World of Warships” – mówi Mark Blecher, starszy wiceprezydent ds. strategii korporacyjnej i działalności biznesowej w Hasbro. „Twórcy World of Warships sprawnie zintegrowali Transformersy z dotychczasowymi elementami rozgrywki, zapewniając graczom zupełnie nowe wrażenia podczas wirtualnych bitew morskich”.

dn5u0vh

Oprócz stałych kamuflaży do gry World of Warships dodano dwa kamuflaże tymczasowe – Arka Autobotów i Przebranie Decepticonów – a także flagi i naszywki. Gracze mogą też zgarnąć kontenery cybertroniczne, dzięki którym zyskają szansę na wyjątkowe, tematyczne kamuflaże stałe i tymczasowe oraz unikatowych dowódców Transformersów z 10 punktami umiejętności, specjalnymi podkładami głosowymi i sygnałami.

Tematyczna zawartość jest dostępna do kupienia w Zbrojowni i Sklepie premium, a niektóre nagrody można zdobyć bezpłatnie za udział w różnych aktywnościach.

dn5u0vh

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dn5u0vh
Więcej tematów