Trwa ładowanie...
d12doxl

Train Station Renovation w pełnej wersji debiutuje na Steam

Już 1 października na platformie Steam dostępna będzie pełna wersja symulatora renowacji opuszczonych stacji kolejowych autorstwa Live Motion Games – Train Station Renovation.
Share
Train Station Renovation w pełnej wersji debiutuje na Steam
Źródło: Materiały prasowe
d12doxl

Akcja gry Train Station Renovation rozgrywa się na opuszczonych dworcach kolejowych. Zadaniem gracza jest renowacja zniszczonych stacji kolejowych oraz przywrócenie maszyn do pełnej sprawności. Produkcja w pełnej wersji zaoferuje 15 map, na których gracz będzie prowadził wspomniane prace – zacznie od małych wiejskich stacyjek, przygodę skończy na modernizacji stacji na ogromnych, miejskich dworcach.

Studio dodało także m.in. 5 nowych stacji kolejowych, a także opcję ich malowania zgodnie z fantazją gracza. Docelowo Train Station Renovation będzie dostępne aż w 26 językach.

Już w najbliższy czwartek odbędzie się oczekiwana przez graczy premiera pełnej i wzbogaconej wersji Train Station Renovation na komputery stacjonarne. Symulator kolejnictwa to pierwszy tytuł z naszego portfolio produkcyjnego, który od kwietnia jest dostępny w trybie wczesnego dostępu – informuje Michał Kaczmarek, prezes zarządu Live Motion Games. – Warto podkreślić, że już po niespełna dobie od premiery, tytuł pokrył pełne koszty produkcji, a także znalazł się w rankingu najpopularniejszych gier kwietnia, mimo że zadebiutował ostatniego dnia miesiąca – dodaje.

Live Motion Games planuje udostępnić grę w wersjach konsolowych. Wydawcą projektu dedykowanego na PlayStation4 i Xbox One będzie Ultimate Games. Wersję na Nintendo Switch przygotuje UF Games. Spółki zajmą się także portingiem tytułu.

Wersje konsolowe tytułu pojawią się na rynku w na początku nowego roku.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d12doxl

Podziel się opinią

Share
d12doxl
d12doxl
Więcej tematów