Trwa ładowanie...
d2q8cyy

Train Station Renovation w pełnej wersji debiutuje na Steam

Już 1 października na platformie Steam dostępna będzie pełna wersja symulatora renowacji opuszczonych stacji kolejowych autorstwa Live Motion Games – Train Station Renovation.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Train Station Renovation w pełnej wersji debiutuje na Steam
(Materiały prasowe)
d2q8cyy

Akcja gry Train Station Renovation rozgrywa się na opuszczonych dworcach kolejowych. Zadaniem gracza jest renowacja zniszczonych stacji kolejowych oraz przywrócenie maszyn do pełnej sprawności. Produkcja w pełnej wersji zaoferuje 15 map, na których gracz będzie prowadził wspomniane prace – zacznie od małych wiejskich stacyjek, przygodę skończy na modernizacji stacji na ogromnych, miejskich dworcach.

Studio dodało także m.in. 5 nowych stacji kolejowych, a także opcję ich malowania zgodnie z fantazją gracza. Docelowo Train Station Renovation będzie dostępne aż w 26 językach.

Już w najbliższy czwartek odbędzie się oczekiwana przez graczy premiera pełnej i wzbogaconej wersji Train Station Renovation na komputery stacjonarne. Symulator kolejnictwa to pierwszy tytuł z naszego portfolio produkcyjnego, który od kwietnia jest dostępny w trybie wczesnego dostępu – informuje Michał Kaczmarek, prezes zarządu Live Motion Games. – Warto podkreślić, że już po niespełna dobie od premiery, tytuł pokrył pełne koszty produkcji, a także znalazł się w rankingu najpopularniejszych gier kwietnia, mimo że zadebiutował ostatniego dnia miesiąca – dodaje.

Live Motion Games planuje udostępnić grę w wersjach konsolowych. Wydawcą projektu dedykowanego na PlayStation4 i Xbox One będzie Ultimate Games. Wersję na Nintendo Switch przygotuje UF Games. Spółki zajmą się także portingiem tytułu.

Wersje konsolowe tytułu pojawią się na rynku w na początku nowego roku.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2q8cyy

Podziel się opinią

Share
d2q8cyy
d2q8cyy
Więcej tematów