Trwa ładowanie...

Tragiczne animacje w Mass Effect Andromeda nie zostaną poprawione na start

Po tym jak "Mass Effect Andromeda" trafiło do recenzentów, w sieci pojawiło się mnóstwo filmów, prezentujących tragiczne animacje postaci oraz ich przedziwne zachowania. O ile na początku było to nawet śmieszne, to wobec braku zainteresowania ze strony producenta, firmy Bioware, która nie ma zamiaru poprawiać błędów przed premierą, sytuacja robi się żenująca. Gra z wielkim budżetem, jeszcze przed premierą okrzyknięta hitem, nie doczeka się łatki.

Tragiczne animacje w Mass Effect Andromeda nie zostaną poprawione na startŹródło: EA
d3hrxgp
d3hrxgp

Największą bolączką, zniechęcającą do gry, jest beznadziejna i nienaturalna mimika oraz animacja głównej bohaterki. Do tego dochodzi cała gama dziwacznych zachowań, np.: nieumiejętność prawidłowego używania broni, która trzymana jest odwrotnie.

Bardzo smutny jest fakt, że ludzi płacących niemałe pieniądze za grę, stawia się w roli testerów. Zespół Bioware zajmie się łataniem gry dopiero, gdy spłyną do niego uwagi od grających po premierze.

Produkcja zostanie wydana na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Błędy dotyczą wszystkich wersji i nikt nie został tutaj specjalnie „wyróżniony”.

d3hrxgp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3hrxgp
Więcej tematów