WP

To piękna gra strategiczna. Teraz jest w promocji

Jak czuł się Krzysztof Kolumb? Albo pionierzy zakładający osadę w świeżo odkrytej części świata? Seria "Anno" pozwala to chociaż odrobinę poczuć. I gwarantuję - to jest znakomite uczucie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
To piękna gra strategiczna. Teraz jest w promocji
(Ubisoft)
WP

Seria gier "Anno" to idealne połączenie budowlanej strategii z grą ekonomiczną. Zajmujemy się nie tylko tworzeniem idealnego miasta dla naszych mieszkańców, ale także dbamy o stałe dostawy jedzenia, trunków, odzieży czy egzotycznych owoców. Jednocześnie nie jesteśmy skazani na wertowanie wykresów, pokazujących, która część gospodarki kuleje. Liczy się wyłącznie szczęście obywateli oraz dodatni bilans naszego skarbca.

Piękne, dziewicze wyspy, odkrywanie nowych archipelagów, budowanie plantacji, handlowanie, prowadzenie dyplomacji, a czasem i działań wojennych z sąsiadami. Te zajęcia pochłaniają na godziny. Przy okazji możemy się czuć w porządku moralnie, bo w wirtualnej kolonizacji nie trzeba wyrzucać "na bruk" ani okupować żadnych tubulczych plemion. Wręcz przeciwnie - warto z nimi współpracować.

WP

Trzy gry z serii "Anno" kupicie obecnie za grosze. Ich ceny wynoszą, ustawiając gry chronologicznie wedle daty wydania: "Anno 1602" - 8,97 zł, "Anno 1503" - 4,47 zł oraz "Anno 1701" - 8,97 zł. Promocja obowiązuje w oficjalnym sklepie Ubisoftu, a także ich aplikacji uPlay. Przed płatnością musicie jeszcze w odpowiednim miejscu wpisać kod "PROMO10".

Ubisoft
Podziel się

Źródło: Łowcy gier

Polub WP Gry
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP