Trwa ładowanie...

To już 5 lat "War Thundera". Z tej okazji twórcy mają "prezenty"

Gaijin Entertainment świętuje 5. urodziny gry "War Thunder", popularnego MMO akcji osadzonego w realiach II wojny światowej. Z tej okazji firma przygotowała aktualizację dodającą nową stronę konfliktu i więcej pojazdów. Do tego specjalnie zniżki dla milionów graczy.

To już 5 lat "War Thundera". Z tej okazji twórcy mają "prezenty"Źródło: Gaijin Entertainment
d2qmg5u
d2qmg5u

Celebrując urodziny, deweloperzy udostępnili aktualizację 1.73 "Vive la France" do "War Thunder" (zagraj za darmo). Patch wprowadza armię Francji jako siódmą grywalną nację dostępną w grze. Dodatkowo pojawiły się pierwsze jednostki naziemne Włoskich Sił Zbrojnych, nowe okręty, samoloty i inne pojazdy dla reszty krajów oraz kilka zmian w rozgrywce. Łatka 1.73 oferuje także dodatkowe maszyny premium, nagrody dla najbardziej aktywnych graczy oraz specjalne zniżki na rynku w grze.

W grze teraz pojawiają się Francuskie Siły Powietrzne oferujące ponad 30 samolotów, od płatowców w układzie parasolowym do powojennych odrzutowców. Wśród maszyn, które trafiły do rozgrywki, można wymienić m.in. Arsenal VG.33 czy SO.4505 IIA Vautour. Arsenal, skonstruowany ze sklejki, podczas nurkowania pozwalał rozwinąć prędkość nawet do 800 km/h. Vautour to wielozadaniowy myśliwiec odrzutowy, który po II Wojnie Światowej był podstawowym samolotem wykorzystywanym przez francuskich pilotów. Armée de l'air to pierwsze maszyny Trójkolorowych udostępnione fanom "War Thunder", już wkrótce dołączą do nich także inne typy wojsk – morskie i lądowe.

Najnowsza łatka wprowadziła do "War Thunder" również pierwsze włoskie czołgi i okręty. Przed upublicznieniem pełnego drzewka pojazdów, gracze mogą spróbować swoich sił kierując maszynami premium, np. P26/40 lub M26 Ariete. Uczestnikom bitew morskich udostępniono niszczyciel klasy Soldati oraz inne jednostki marynarki. Wraz z nimi, w grze pojawiła się nowa mapa inspirowana Morzem Północnym i okolicznym wodami.

Gaijin Entertainment
Źródło: Gaijin Entertainment

Amerykański pojazd kołowy M8 Greyhound oraz radziecki myśliwiec I-29 będą do zdobycia jako nagroda za wykonywanie dedykowanych zadań w grze. Dla graczy, którzy chcieliby spróbować swoich sił w walce z innymi zawodnikami, przygotowano specjalnie turnieje, w których do wygrania będzie czołg ciężki E-100 oraz myśliwiec He-162A1 Volksjäger. Wśród nowych maszyn pojawią się także dodatkowe jednostki VI ery drzewka rozwoju, opancerzony pojazd Begleitpanzer 57 i wersja produkcyjna czołgu Typ 5 Chi-Ri.

Od 2 do 6 listopada do zdobycia będą specjalne oznaczenia, dekoracje i karty bonusowe. Zarówno maszyny z zadań, jak i inne nagrody, są ofertą limitowaną i dostępną do zdobycia wyłącznie podczas obchodów 5. rocznicy "War Thunder". Dodatkowo, wszyscy gracze otrzymali 50% zniżki na zawartość sklepu w grze.

d2qmg5u
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2qmg5u
Więcej tematów