Trwa ładowanie...

Tłusty Czwartek 2020. Wirtualne pączki równie popularne. Oto najciekawsze gry

Tłusty Czwartek to bezapelacyjnie najsłodsze święto w roku. A gdyby tak z tej okazji rzucić wszystko i...otworzyć własną cukiernię? Aby stać się najsławniejszym specjalistą od słodkości, wystarczy tylko telefon. Oto najciekawsze gry z okazji Tłustego Czwartku 2020.

Tłusty Czwartek 2020. Wirtualne pączki równie popularne. Oto najciekawsze gryŹródło: Materiały prasowe
d3kxyi2
d3kxyi2

Pączki, donuty, cukierki - w Tłusty Czwartek jemy ich mnóstwo. Wszak to jedyny dzień w roku, kiedy nasze zobowiązania dietetyczne możemy potraktować z przymrużeniem oka. Okazuje się, że przepyszne wyroby nie są jedynie głównymi bohaterami talerzyków deserowych, ale także...gier na telefon. Poniżej prezentujemy te, które z pewnością narobią nam apetytu na spacer do najbliższej cukierni.

Tłusty Czwartek 2020 - gry na telefon

Sweet Donut Cake Maker

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

W tej zabawnej grze o robieniu pączków, od zera przygotowujesz własne ciasto, wybierasz swój ulubiony smak, a na końcu dekorujesz wedle własnego życzenia. Do wyboru cały szereg produktów, dodatków i innego rodzaju urozmaiceń. Zrobienie swojego pączka nie będzie jednak tak proste, jak może się to wydawać. Na wirtualnych cukierników czeka bowiem sporo utrudnień i wyzwań.

d3kxyi2

Cooking Donuts

Kolejna gra, w której możecie przygotować przepyszne pączki. Na samym początku naszej słodkiej przygody wybieramy składniki, które będą potrzebne do stworzenia bazy, która z pewnością przeobrazi się w rozpływający się w ustach efekt końcowy. Następnie czeka nas wałkowanie, wycinanie kształtów, smażenie, dekorowanie i wreszcie...jedzenie.

Donut Shooter

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

To następna gra, której głównym bohaterem jest pączek. Podczas rozgrywki nie będziemy jednak skupiać się na jego przyrządzeniu, a...zestrzeleniu. To klasyczna gra zręcznościowa, w której w jak najkrótszym czasie musimy zestrzelić jak najwięcej słodkości. Niezwykle wciągająca zabawa ma dla nas przygotowane ponad 100 poziomów trudności.

Donut Truck - Cafe Kitchen Cooking Games

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

W tej grze prócz cukierniczego talentu, z pewnością przydadzą nam się również umiejętności organizacyjne. W rozgrywce wcielamy się bowiem w właścicieli cukierni, a naszym celem jest sprzedaż jak największej ilości słodkich pyszności. Oprócz przygotowywania pączków, które muszą pokonać konkurencję, czekają nas wyzwania w postaci dekorowania naszego lokalu oraz realizacji zamówień na 3 różne sposoby.

d3kxyi2

Donuts Inc.

W tej grze stajemy przed niezwykle trudnym wyzwaniem, jakim bez wątpienia jest zbudowanie pączkowego imperium. Odpowiednie zarządzanie sprzętem oraz personelem pomoże nam stać się najbogatszymi cukiernikami na świecie. Oprócz sławy i pieniędzy, cel pozostaje oczywiście ten sam - stworzyć tak smaczne pączki, aby klienci wrócili do nas szybciej, niż w następny Tłusty Czwartek.

Gry można bezpłatnie pobrać w sklepie Google Play.

d3kxyi2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3kxyi2
Więcej tematów