ycipk-1n4lfx

"The Division 2": Ubisoft startuje z otwartą betą

"The Division 2" to jedna z najbardziej oczekiwanych gier tego roku. Czy spełnia pokładane nadzieje? Już teraz możemy się o tym przekonać, bo właśnie ruszyła otwarta beta. Zagra każdy chętny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Otwarta beta "The Division 2"
Otwarta beta "The Division 2" (Materiał prasowy, Fot: Ubisoft)
ycipk-1n4lfx

Firma Ubisoft zaprezentowała właśnie najnowszy zwiastun gry Tom Clancy’s The Division 2. Długo wyczekiwany tytuł będzie dostępny w sprzedaży 15 marca, ale fani, którzy już teraz chcieliby sprawdzić się w roli agentów The Division, mogą od jutra próbować sił podczas otwartej bety. Od 1 marca Ubisoft rusza także z akcją specjalną, która nie tylko ma wprowadzić w klimat gry, ale przede wszystkim przysłużyć się środowisku i zaktywizować miejską społeczność. Dzięki współpracy z Traficar, największą w Polsce firmą wynajmującą auta na minuty i Microsoft, jednym z czołowych producentów konsol, powstała idea, dzięki której do życia mają obudzić się zespoły lokalnych agentów działających na rzecz miasta i cywili.
By zwrócić uwagę na problem ze smogiem i zanieczyszczeniem środowiska oraz zachęcić do ekologicznych zachowań, Ubisoft wraz z partnerami daje możliwość wstąpienia w szeregi The Division 2. Nabory ruszają jutro, a by wziąć udział w misji – wystarczy zgłosić się do konkursu.

THE DIVISION 2 RIDE

Jednym ze sposobów na redukcję CO2 w powietrzu jest zmniejszenie ilości aut w miastach. Warto korzystać z publicznego transportu lub takich rozwiązań jak Traficar – dzięki temu każdy może mieć auto, gdy go potrzebuje, a jeden samochód może służyć więcej niż jednemu kierowcy. Już od jutra na ulice sześciu dużych aglomeracji w Polsce (Warszawy, Wrocławia, Krakowa, Katowic, Poznania i Trójmiasta) wyjadą specjalnie oznakowane auta The Division 2, które będzie można odnaleźć także dzięki aplikacji Traficar. Każdy, kto zbierze zespół od 3 do 5 agentów, odbędzie wspólny, grupowy przejazd, a następnie udostępni na swoich kanałach Social Media zdjęcie z takiej podróży, otrzyma nagrodę gwarantowaną dla siebie i swoich agentów – maski antysmogowe.

Udział w pierwszym etapie misji uprawnia do walki o jeszcze cenniejsze nagrody. Od 8 do 14 marca zespoły mają czas na realizację drugiego zadania – tym razem muszą zrobić coś dobrego dla swojego miasta. Może to być zarówno zasianie trawy na wydeptanej osiedlowej ścieżce, jak i odpowiednia segregacja śmieci. Tutaj agenci mogą wykazać się kreatywnością – liczy się pomysł i wykonanie! Dowodem z misji ma być zdjęcie zamieszczone na swoim profilu Facebook lub Instagram. Najlepsze drużyny zostaną nagrodzone:

• Najlepszy zespół – konsole Xbox One / karty Xbox Live / limitowane edycje gry
• II miejsce – dwa wyróżnione zespoły – karty Xbox Live i gry
• III miejsce – trzy wyróżnione zespoły – gry

15 marca, w dzień, gdy gra Tom Clancy’s The Division 2 pojawi się w sklepach, kapituła wyłoni najlepsze, najbardziej kreatywne zespoły, a wyniki zostaną ogłoszone następnego dnia. Szczegóły akcji i regulamin konkursu dostępne będą na oficjalnym profilu Facebook gry Tom Clancy’s The Division.

Gra Tom Clancy’s The Division 2 zadebiutuje w polskich sklepach już 15 marca 2019 roku w polskiej wersji językowej (napisy) na Xbox One, PlayStation 4 oraz komputerach PC.

ycipk-1n4lfx
Polub WP Gry
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1n4lfx

ycipk-1n4lfx
ycipk-1n4lfx