Trwa ładowanie...
holderName

Tęsknisz za starym Windowsem? Ta gra jest dla ciebie

Windows 93 to gra stworzona przez dwójkę hakerów - spodziewajcie się glitchowej estetyki i absurdalnych niespodzianek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tęsknisz za starym Windowsem? Ta gra jest dla ciebie
(WP.PL)
holderName

Windows 93 to dzieło dwójki hakerów z artystycznym zacięciem. Światu zdradzili jedynie swoje pseudonimy - Jankenpopp i Zobectro. Grę pierwszy raz pokazali już jakiś czas temu, jednak od tamtej pory przeszła kilka aktualizacji.

   WP.PL
(WP.PL)

Łączy nostalgię za komputerową estetyką z dawnych lat z glitchowym (z ang. pełnym zakłóceń, zacinającym się), nieco psychodelicznym klimatem. Nie brakuje absurdalnych opcji ukrytych pod poszczególnymi ikonami. Co możemy tam znaleźć? Np. Lisę, czyli kobiecą postać skrytą pod ikoną "Virtual Girl". Do czego służy? Po prostu jest - pewnie na wypadek, gdybyśmy w wirtualnym świecie poczuli się samotni. Ci, którzy wolą jednak bardziej wygadane towarzystwo, mogą chwilę pogawędzić z Doctorem Marburgiem, zdecydowanie najbardziej oryginalnym oprogramowaniem antywirusowym, z jakim mieliśmy do czynienia.

   WP.PL
(WP.PL)
   WP.PL
(WP.PL)

Polecamy też sprawdzić, jak wygląda pikselowa wersja "Gwiezdnych wojen" lub poprzymierzać różne twarze za pomocą aplikacji Zkype (podobieństwo nazw oczywiście kompletnie przypadkowe). Na Reddicie użytkownicy regularnie donoszą o kolejnych ukrytych opcjach. Dlatego jedno jest pewne - jeśli macie dziś dużo do zrobienia, nie otwierajcie tej gry.

   WP.PL
(WP.PL)
   WP.PL
(WP.PL)
holderName

Podziel się opinią

Share
holderName
holderName
Więcej tematów