Trwa ładowanie...
ycipk-mnsevo

Terminator powraca. Polskie studio wypuszcza kultową grę

Najnowsza produkcja Terminator: Resistance pojawi się na rynku już w listopadzie. Za jej produkcję odpowiedzialne jest polskie studio developerskie Teyon.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Terminator powróci za sprawą polskiego studia
Terminator powróci za sprawą polskiego studia (Reef Entertainment)
ycipk-mnsevo

Terminator: Resistance - strzelanka na PlayStation, Xboxa i PC

Brytyjski wydawca Reef Entertainment, wraz polskim studiem developerskim Teyon, ogłosili, że oparta na kultowej licencji gra Terminator Resistance ukaże się na PlayStation 4, Xbox One i PC już 15 listopada 2019. Gra będzie dostępna w polskiej wersji językowej (z napisami).

Terminator: Resistance to pierwszoosobowa strzelanka, która opowiada oryginalną historię opartą o kultowe filmy Terminator i Terminator 2: Dzień Sądu. Jej akcja rozgrywa się w postapokaliptycznym Los Angeles 31 lat po Dniu Sądu i przybliża losy Ruchu Oporu prowadzącego wojnę z maszynami.

ycipk-mnsevo

Poznajemy tu też nowego bohatera, Jacoba Riversa z Zachodniej Dywizji. Na początku to tylko zwykły szeregowiec, ale nagle staje się celem Skynetu i musi przeżyć starcie z elektronicznymi mordercami.

Terminator: Resistance - o czym jest gra

Gracz może dowolnie wybrać, jakim chce być bohaterem. Scenariusz daje możliwość wcielenia się w uzbrojonego po zęby napastnika, który strzela do wszystkiego, ale również w cichego szpiega, który zdejmuje wrogów z zaskoczenia.

Bohater gry jest odpowiedzialny za los ludzkości. Musi ochraniać grupę ocalałych, z których każdy ma własną historię i motywację. W postapokaliptycznym świecie niektóre niezbędne do przetrwania środki trzeba wytworzyć samodzielnie.

ycipk-mnsevo

W grze pojawiają się znani z filmów przeciwnicy, w tym T-800 oraz inni z uniwersum Terminatora. Wszystkie podejmowane działania mogą mieć wpływ na ostateczny wynik gry.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-mnsevo

ycipk-mnsevo
ycipk-mnsevo