WP

Telltale Games bardzo zapracowane. Podano datę premiery Marvel’s Guardians of the Galaxy

Telltale Games w ostatnim czasie jest naprawdę mocno zapracowane i firma zdaje się taśmowo tworzyć kolejne tytuły wydawane w odcinkach. Deweloper w końcu zdradził, kiedy będziemy mogli rozpocząć przygodę ze Strażnikami Galaktyki, ujawniając przy okazji kilka dodatkowych informacji na temat tej produkcji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Telltale Games bardzo zapracowane. Podano datę premiery Marvel’s Guardians of the Galaxy
(Telltale Games)
WP

I tak, pierwszy epizod Marvel’s Guardians of the Galaxy: The Telltale Series zatytułowany “Tangled Up in Blue” zadebiutuje na PlayStation 4, Xbox One, PC i urządzeniach mobilnych (iOS oraz Andorid) już 18 kwietnia, a jego cena to standardowo 4,99 USD. Oczywiście będziemy mogli też zdecydować się na przepustkę sezonową, dającą dostęp do wszystkich odcinków, ale jej cena nie została jeszcze ujawniona (będzie zapewne nieco tańsza niż zakup pojedynczych epizodów z osobna). Zgodnie z ostatnią tradycją, będziemy mogli także kupić fizyczne wydanie gry z pierwszym odcinkiem i przepustką sezonową. To trafi do sprzedaży na świecie 5 maja i tak się „dziwnie” składa, że jest to także data premiery kinowych Strażników Galaktyki Vol. 2.

Przy okazji twórcy zaprezentowali poniższą grafikę, która potwierdza, że jednym z naszych głównych przeciwników będzie sam Thanos, czyli jedna z najpotężniejszych postaci w uniwersum Marvela - zapowiada się więc naprawdę ciekawie.

Telltale Games
Podziel się
WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP