Trwa ładowanie...
gry
Adam Bednarek
06-07-2017 12:36

Ta gra jest tak dobra, że brakuje jej w sklepach. Ceny wzrosły do 500 zł!

“Crash Bandicoot N. Sane Trilogy” to wielki powrót legendarnej serii z PSX i PlayStation 2. Nowa, odświeżona wersja właśnie trafiła na rynek. Jest tak dobra, że bardzo szybko zniknęła ze sklepowych półek. To próbują wykorzystać internetowi sprzedawcy.

Ta gra jest tak dobra, że brakuje jej w sklepach. Ceny wzrosły do 500 zł!Źródło: Materiały prasowe
d33ag20
d33ag20

Jest popyt, jest podaż. Sugerowana cena “Crash Bandicoot N. Sane Trilogy” na PlayStation 4 wynosiła 149 zł. Ale że gra była długo oczekiwana i na dodatek zachwyciła recenzentów, bardzo szybko zniknęła z ofert sklepów. Zresztą atrakcyjna cena (nowe gry na PlayStation 4 kosztują w okolicach 230-250 zł) również się do tego przyczyniła. Już w okolicach premiery Marcin Kosman z cdp.pl - polskiego dystrybutora gry - pisał:

Dostać dzisiaj w sklepach pudełkową wersję “Crash Bandicoot N. Sane Trilogy” jest bardzo trudno. Na Allegro ofert nie brakuje, ale cena znacznie różni się od sugerowanej. Większość sprzedawców wystawia grę za około 200 zł. Nie brakuje też ofert za 399 zł, a nawet za 500 zł!

Przy tych grach zarywaliśmy noce. Pamiętasz je?

Już dawno żadna gra nie cieszyła się tak dużym zainteresowaniem, że jej ceny szybko poszły w górę. “Crash Bandicoot N. Sane Trilogy” błyskawicznie stał się białym krukiem.

d33ag20

Co mają zrobić niecierpliwi, którzy też chcieliby zagrać? Kupując grę na droższej aukcji, warto dokładnie sprawdzić, czy sprzedawca ma towar. Np. jeden z nich nie dość, że sprzedaje grę za 199 zł, to zaznacza, że wyśle produkt dopiero po 17. lipca. Być może do tego czasu sklepy dostaną nową kopię.

Jeżeli ktoś nie potrzebuje pudełkowego wydania, to w cyfrowym sklepie Sony bez problemów kupi “Crasha” za 169 zł. Musi liczyć się jednak z tym, że grę trzeba będzie pobrać, a pudełka nie postawi się na półce.

Można też poczekać, aż polski dystrybutor wyśle kolejne kopie do sklepów. Niestety, na razie nie wiadomo, kiedy to się stanie - donosi portal pssite.com.

d33ag20

O co tyle szumu?

Crash Bandicoot to jedna z legend konsoli PlayStation. Pierwsza gra z serii wyszła na PSX i od razu podbiła serca graczy. To niezwykle wciągająca i wymagająca refleksu platformówka. Odświeżona wersja na PlayStation 4 powstała od początku, na bazie oryginalnych części. Dzięki temu ma współczesną, urzekającą grafikę. Hit? Bez wątpienia.

Potwierdzają to zresztą recenzje:

"Jeżeli znacie ryzyko i wcale wam archaiczna konstrukcja nie przeszkadza, macie przed sobą prześliczny wehikuł czasu. Przekonacie się, jak bardzo wypadliście z wprawy, ginąc na najbardziej banalnych przeszkadzajkach. Zamarzy wam się wyciągnięcie stu procent i zadumacie nad tymi dwudziestoma przeoczonymi skrzynkami w poziomie, który pamiętaliście całkiem dobrze” - pisał recenzent portalu polygamia.pl.

d33ag20
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d33ag20
Więcej tematów