Trwa ładowanie...

Szalone wyścigi za darmo. Skąd pobrać "Trackmanię"?

"Trackmania", czyli odświeżona wersja szalonych wyścigów, trafia bezpłatnie w ręce graczy. Dostępna jest w dwóch miejscach.

Szalone wyścigi za darmo. Skąd pobrać "Trackmanię"?Źródło: Materiały prasowe
d1t72v1
d1t72v1

Epic Games Store zaczął okres letni od prawdziwych bomb. Najpierw rozdawał za darmo "GTA V", potem poprawił "Cywilizacją VI", i przebił kolekcją dwóch (i pół) części "Borderlandsów". Potem tempo nieco spadło. W EGS można było zagrać w świetne, choć znacznie mniejsze "Overcooked".

Teraz do oferty sklepu trafia "Trackmania", odnowiona wersja zręcznościowych wyścigów, w których liczy się szalona jazda, a nie realizm.

Tory pełną są skoczni, pętel i innych przeszkód. Poza ściganiem duży nacisk położono na tworzenie własnych tras. Oczywiście wszystko po to, żeby rywalizować później ze znajomymi – tryb sieciowy to sól gry.

d1t72v1

"Trackmania" trafia nie tylko do Epic Games Store. Gra jest dostępna bezpłatnie również na platformie Uplay, należącej do Ubisofty, który jest wydawcą tytułu. Co istotne, darmowa wersja produkcji zawiera 25 torów i pozwala ścigać się ze znajomymi.

Są też pakiet płatne: Standard Access daje dostęp do tras tworzonych przez innych graczy i dorzuca dostęp do powtórek i edytorów tras. Jego koszt to 9,99 dol.

Club Access to z kolei opcja dla osób planujących spędzić z grą więcej czasu. Pakiet umożliwia dołączanie do klubów, zapewnia ekskluzywne treści (m.in. okolicznościowe kampanie) oraz opcję tworzenia turniejów. Koszt rocznego abonamentu wynosi 29,99 dol., trzyletniego 59,99 dol.

d1t72v1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1t72v1
Więcej tematów