WP
Informacja prasowa
world of tanks

Szaleństwo atakuje w halloweenowym wydarzeniu do World of Tanks Blitz

Weź udział i wygraj unikatowe czołgi projektu Petera Pounda, który projektował pojazdy do filmu Mad Max: Na drodze gniewu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
World of Tanks Blitz to mobilna wersja gry World of Tanks
World of Tanks Blitz to mobilna wersja gry World of Tanks (Materiały prasowe)
WP

Sezon Halloween nadciąga, a w World of Tanks Blitz od 17 października do 12 listopada wystartują rozgrywki Mad Games. Przerażający psikus czy tłusty cukierek? Gracze przekonają się na arenie!

Peter Pound, artysta odpowiedzialny za projekty pojazdów w filmie Mad Max: Na drodze gniewu stworzył dwa czołgi do World of Tanks: Blitz – Scavenger oraz GraveDigger. Aby wejść w posiadanie tego pierwszego wystarczy wygrać 50 bitew, a aby dostać drugi na własność należy wykonać zestaw misji.

WP

- Pracując dla World of Tanks Blitz miałem możliwość zaprojektowania czegoś unikatowego i miałem pełną swobodę artystyczną mówi Peter. - W Mad Max: Na drodze gniewu byłem skoncentrowany na samochodach, a teraz zadanie polegało na sprawieniu by czołgi wyglądały jeszcze bardziej pancernie. To było fajne wyzwanie i mam nadzieję, że gracze docenią ciężką pracę jaką włożyłem w te stalowe bestie - dodaje.

Poza kreacjami Petera Pounda, rozgrywki Mad Games to zupełnie nowy tryb post apokaliptyczny, gdzie burze piaskowe zniszczyły krajobrazy z World of Tanks Blitz. Gracze wykorzystają nowe możliwości takie jak niewidzialność, tarcze, odnawianie pancerza. Aby jeszcze lepiej wczuć się w klimat, garaż jest również utrzymany w tym stylu, mapy zyskały bardziej straszny wymiar, a dodatkowo można przystroić swoje obecne czołgi elementami halloweenowymi. Powracają również bohaterowie poprzednich wydarzeń – Tankenstein z 2015 roku oraz Drakula i Helsing z 2016. Więcej informacji o Mad Games pod adresem madgames.wotblitz.com.

Przy tej okazji warto podkreślić, że w zwiastunie typu "live action" promującym wydarzenie główną rolę zagrał polski aktor Wojciech Wachuda. Niezmiernie miło jest nam podać również statystyki polskich graczy w tytule. Mobilna wersja popularnych czołgów, czyli World of Tanks Blitz może pochwalić się ponad 2 000 000 zarejestrowanych w grze Polaków. Rodacy uczestniczyli w przeszło 700 000 000 bitew i oddali więcej niż 7 miliardów strzałów!

WP

World of Tanks Blitz to mobilna wersja gry, ale w World of Tanks można grać też na komputerach. Przeglądarkową wersję znajdziecie w Centrali Gier.

Polub WP Gry
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP