Trwa ładowanie...
symulator
Iryna Kosheva
17-08-2018 15:11

Symulator internetowej inwigilacji Orwell za darmo w Humble Store

"Orwell: Keeping an Eye on You”, czyli bardzo nietypowy symulator nawiązujący do orwellowskiego motywu Wielkiego Brata trafił do ekskluzywnej oferty Humble Store. Bez żadnych dodatkowych opłat możecie dodać grę do swojej biblioteki na Steamie.

Symulator internetowej inwigilacji  Orwell  za darmo w Humble StoreŹródło: The Verge
d3efxqc
d3efxqc

"Orwell: Keeping an Eye on You” wyprodukowany przez niemiecką wytwórnię Osmotic Studios zadebiutował na rynku w 2016 roku i jeszcze przed premierą przykuł uwagę dzięki swojemu niestandardowemu tematowi. Producent oparł fabułę symulatora o światowo znany utwór George’a Orwella "Rok 1984”. Jednak akcja toczy się w przyszłości w fikcyjnym mieście Bonton, który wstrząsa seria zamachów terrorystycznych. Orwell jest tu nazwą systemu komputerowego, pozwalającego na śledzenie społeczeństwa za pośrednictwem Internetu w celu znalezienia terrorystów. Gracz wciela się w rolę „operatora”, który monitoruje wszystkich pojawiających się osób. Wyławia on postaci, których podejrzewa się o splanowanie ataków, podejrzewanym może okazać się każdy.

Orwell charakteryzuje się dość specyficzną mechaniką rozgrywki. Środowiskiem działania gracza tu jest właśnie system komputerowy, a jego pracą - przeglądanie wszystkich materiałów dotyczących obywateli i decydowanie o tym, które z nich zatrzymać dla siebie, a które zaraportować służbom specjalnym. W trakcie rozgrywki śledzimy aktywność obywateli w Internecie, przeglądamy strony internetowe i czytamy portale newsowe. Specyfiką zabawy jest także ten fakt, że może się nam zdarzyć przekroczyć przepisy konstytucyjne dotyczące prywatności obywateli. Nie zabraknie też niebezpiecznych sytuacji – przecież musimy być ostrożni, ponieważ nasze działania mają wpływ na cały świat.

"Orwell: Keeping an Eye on You” został wydany w wersji pecetowej z angielskimi napisami. Stuprocentowy rabat na ten symulator obowiązuje do jutrzejszego wieczora, dokładniej – do 18 sierpnia 19:00. Zwyczajnie produkcja kosztuje 36 złotych.

d3efxqc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3efxqc
Więcej tematów