Trwa ładowanie...
d3q4kos

Świetne GTA V od dziś w abonamencie Xbox Game Pass

Microsoft mocno inwestuje w promowanie swojej usługi Xbox Games Pass. W ubiegłym roku firma zaliczyła sukcesy w związku z propagowaniem przepustki abonamentowej. Dotychczasowe dodawanie nowych gier i promocja obniżająca opłatę to nie wszystko.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
GTA V pojawiło się w abonamencie Xbox Game Pass
GTA V pojawiło się w abonamencie Xbox Game Pass (Xbox Game Pass)
d3q4kos

Gigant z Redmond w połowie grudnia dorzucił do zasobów Xbox Games Pass tak duży hit jak Wiedźmin 3: Dziki Gon. Dziś pojawia się kolejna gra, która także ma ogromne zasięgi i powinna być dużym magnesem na niezdecydowanych.

Z postu na Twitterze oficjalnego kanału Xbox Polska można jednoznacznie wywnioskować, że czeka na nas GTA V. Mimo wielu lat od premiery, produkcja Rockstar Games wciąż przyciąga ogromną rzeszę fanów elektronicznej rozgrywki. Na pewno przyczyni się do jeszcze większej popularności Xbox Game Pass.

4 złote za 3 miesiące Xbox Game Pass wciąż aktualne

Tym bardziej, że w dalszym ciągu można skorzystać z promocji, w której zapłacimy tylko 4 złote za 3 miesiące z Xbox Game Pass. Akcja z tak niską ceną dostępna jest dla użytkowników Xboxa One i PC, choć na obu platformach nie są dostępne wszystkie tytuły z pełnej listy Xbox Game Pass. Akurat ani Wiedźmin 3, ani GTA V nie może pochwalić się obecnością w komputerowej wersji abonamentu.

d3q4kos

Podziel się opinią

Share

d3q4kos

d3q4kos