Trwa ładowanie...
d4calw6

Super Mario Run już dostępne na Androidzie

Super Mario Run w wersji na iOS przyniosło Nintendo już 50 mln USD, a teraz po premierze na Androidzie japońska firma spodziewać może się kolejnego solidnego zastrzyku gotówki.
Share
Super Mario Run już dostępne na Androidzie
Źródło: Nintendo
d4calw6

Jeszcze do niedawna Nintendo opierało się tworzeniu gier mobilnych, stawiając przede wszystkim na swoje platformy. W ubiegłym roku japoński koncern rozpoczął jednak podbój smartfonów i tabletów, praktycznie z miejsca odnosząc ogromny sukces. Wszystko za sprawą Super Mario Run, które w grudniu trafiło na sprzęty z systemem iOS, a od dziś dostępne jest także na Androidzie.

Użytkownicy urządzeń z systemem Google mogą już pobierać grę ze sklepu Google Play. Androidowa wersja jest identyczna jak ta znana z iOS, co oznacza darmową aplikację z kilkoma poziomami, a jeśli chcemy otrzymać pełny produkt, to musimy zapłacić 10 USD (45 PLN). Warto odnotować, że w tym przypadku od razu otrzymujemy zaktualizowaną wersję 2.0, która oferuje m.in. tryb Easy, nowe postaci czy czwarty poziom dostępny za darmo - przy okazji zaktualizowano od razu wersję na urządzenia Apple.

d4calw6

Podziel się opinią

Share
d4calw6
d4calw6
Więcej tematów