WP

"Street Fighter V": trwa darmowy okres z grą na PC i PlayStation 4

W "Street Fighter V" przez najbliższe dni zagramy za darmo. Promocją objęta jest wersja gry na PC i PlayStation 4.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Street Fighter V" przez jakiś czas jest za darmo na PC i PS4
"Street Fighter V" przez jakiś czas jest za darmo na PC i PS4 (Materiały prasowe)
WP

"Street Fighter V" za darmo na PC i PlayStation 4

"Street Fighter" to kultowa seria bijatyk. Teraz za darmo można zagrać w pełną wersję "Street Fighter V". Twórcy udostępnili bezpłatnie produkcję do 18 grudnia - zarówno na PC, jak i PlayStation 4.

"Dane z identyfikatora zawodnika można przenieść z wersji próbnej gry do pełnej, jednak nie można przenieść danych zapisu. W tej wersji próbnej nie można kupować zawartości takiej jak postacie, stroje, kolory, etapy, profile zawodników czy utwory muzyczne. Do rozgrywania meczy rankingowych i nierankingowych oraz korzystania z salonu walk wymagana jest subskrypcja PlayStation Plus" - podkreśla Sony na stronie gry.

WP

Jeżeli "Street Fighter V" wam się spodoba, to na pececie grę do 20 grudnia kupicie znacznie taniej. Autorzy przygotowali 60 proc. zniżkę na Steam, co oznacza, że "Street Fighter V" kosztuje w tym okresie tylko 33,60 zł.

Gry w Biedronce i Lidlu

Fani bijatyk mają swoje ulubione tytuły, więc jeśli jesteście z obozu "Soul Calibur", to przypominamy, że najnowszą część - tę, w której dodatkowo występuję Geralt - znajdziecie niebawem w sieci Lidl. Z kolei fani "Tekkena" powinni udać się do Biedronki, bowiem tam w ofercie jest "Tekken 7" w wersji na PC.

WP
Polub WP Gry
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP