Trwa ładowanie...
valve
Jan Domański
31-10-2019 20:08

Steam ze zmianami w interfejsie i opcją Remote Play Together

Dzisiejsza aktualizacja platformy Valve dodaje do niej dwie nowości i zmienia wizualny styl biblioteki gier. Nie jest to może wywrócenie na drugą stronę, ale początkowo możemy się pogubić.

Steam ze zmianami w interfejsie i opcją Remote Play TogetherŹródło: WP.PL
d2atxgu
d2atxgu

Na pewno większość graczy nie ma każdej zainstalowanej gry na swoim Steamie. Z tego powodu częstą kategorią wybieraną przez użytkowników były zainstalowane tytuły. Teraz dostęp do filtrowania jest rozwiązany inaczej. Tworzy się kolekcje i kolekcje dynamiczne (ręcznie wybrane gry lub według jakiegoś klucza). Jedna z kolekcji dynamicznych jest właśnie taka z zainstalowanymi grami.

WP.PL
Źródło: WP.PL

Sama lista również uległa odświeżeniu. Inaczej prezentują się ikony gier i ich wypunktowanie. Przebudowano też kwestię wiadomości z danej gry robiąc tzw. funkcję wydarzeń. Chociaż ta funkcja chyba nie potrzebowała zmian, bo szumne wydarzenia to w zasadzie inaczej wyglądające stare newsy o danej grze.

WP.PL
Źródło: WP.PL

Lokalny multi też przez sieć

Więcej uwagi można poświęcić Remote Play Together. Dzięki tej nowości można grać w tytuły ze Steam dostępne na podzielonym ekranie, ale nie tylko ze znajomym obok nas na kanapie. Rozgrywka może być przekazywana przez Internet.

d2atxgu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2atxgu
Więcej tematów