"StarCraft II" już dostępny za darmo. To oficjalny pomysł Blizzarda

Tu nie ma żadnego haczyka. Od 14 listopada oryginalny "StarCraft II: The Wings of Liberty" jest całkowicie darmowy. Zapłacimy dopiero wtedy, jeśli będziemy chcieli zdobyć rozszerzenia z dodatkowymi misjami i jednostkami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"StarCraft II" już dostępny za darmo. To oficjalny pomysł Blizzarda
(Blizzard)
WP

Chociaż ukazały się tylko dwie gry z serii "StarCraft", i tak zdobyły miano kultowych. Gatunkowo to strategie, fabularnie to historia o starciu wojsk trzech całkiem odmiennych ras - Terran, Protossów i Zergów. Ten podział okazał się wyjątkowo wdzięczny, zarówno gdy rozgrywaliśmy misje przeciw komputerowi, jak i sieciowe bitwy z innymi graczami. Ale to dzięki tej drugiej opcji "StarCraft" zyskał światową popularność - przez lata był jednym z wiodących tytułów e-sportowych.

Pierwsza część ukazała się w roku 1998. Po 12 latach wyszła druga odsłona. Na nocnej premierze ustawiały się kolejki chętnych do zakupu w dużych miastach na całym świecie. "StarCraft II: Wings of Liberty" szybko zajął miejsce poprzednika na scenie e-sportowej. Został także solidnie rozbudowany dzięki dodatkom "Heart of the Swarm" oraz "Legacy of the Void".

WP

Gry spod znaku "StarCraft II" nigdy nie były tanie. Stąd też zaskakująca była informacja twórców o tym, że udostępniają podstawową wersję za darmo. Co zrobić, żeby ją dostać? Wystarczy założyć konto na stronie Blizzarda, pobrać aplikację Battle.net, a następnie samą grę. A ci, którzy już mają "Wings of Liberty", mają otrzymają za darmo dodatek "Heart of the Swarm".

Warto przypomnieć, że darmowy jest także pierwszy "StarCraft" w swojej oryginalnej wersji, dostępny do pobrania na stronie Blizzarda. W sierpniu ukazała się zremasterowana wersja przeboju z poprawioną grafiką, muzyką i samą rozgrywką.

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP