WP

Stan Lee w "'World of Warcraft". Hołd dla zmarłego twórcy komiksów

Stan Lee jaki był, każdy widział. Charakterystyczne okulary i wiecznie uśmiechnięta twarz stała się szeroko rozpoznawalna za sprawą filmów Marvela. I choć scenarzysta komiksów i twórca kultowych postaci odszedł w listopadzie możemy teraz podziwiać go w kultowej grze sieciowej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Stan Lee w "World of Warcraft"
Stan Lee w "World of Warcraft" (Youtube.com)
WP

Specyficzny hołd postanowiono oddać zmarłemu twórcy w "World of Warcraft". Po ostatniej łatce 8.1.5 kraina Stormwind wzbogaciła się o nowego mieszkańca. Jest to szczupły jegomość o charakterystycznie zaczesanych siwych włosach, dużych okularach i z którego radosnych ust wyrywa się powiedzenie "Excelsior". To oczywiście nie kto inny, jak Stan Lee. Ba, nawet jego imię to właśnie Stanley, więc twórcy niespecjalnie kryli się z tym, do kogo ta postać nawiązuje.

Warto podkreślić, że nie tylko Activision Blizzard oddało hołd zmarłemu w listopadzie 2018 roku Lee. DC Comics, główny rywal Marvela, poświęcił pamięci Stana Lee stronę w jednym z ostatnio wydanych zeszytów. Lee przez krótki moment kariery pracował dla DC, jednak jego dorobek jest nierozerwalnie związany z Marvelem właśnie.

WP
Polub WP Gry
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP