Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
PGA 2018

Sprite orzeźwi uczestników Poznań Game Arena 2018

11 października 2018 roku – Już jutro startują największe w tej części Europy targi gier i rozrywki multimedialnej – Poznań Game Arena 2018! Sprite, po raz kolejny wspiera to wydarzenie i ma ogromną przyjemność zaprosić na nie wszystkich fanów gamingu, e-sportu i nowoczesnych technologii!

Share
Sprite orzeźwi uczestników Poznań Game Arena 2018
Źródło: Materiały prasowe
d2w6hjc

Poznań Game Arena to już od ponad dziesięciu lat miejsce spotkań osób, które tłumnie przybywają do stolicy Wielkopolski w poszukiwaniu dobrej zabawy, nowych gier i nowinek technologicznych. Ogromna ilość atrakcji sprawia, że organizatorzy co roku chwalą się rosnącą frekwencją – poprzednia edycja imprezy przyciągnęła ponad 72 tysiące uczestników, w tym roku zaś przewiduje się, że ich liczba wzrośnie do 80 tysięcy.

Sprite jest silnie związany z gamingiem i aktywnie wspiera jego rozwój w Polsce. Jako główny partner imprezy, producent znanego napoju zaplanował liczne atrakcje, które pojawią się w mierzącej ponad 400m2 strefie. W sobotę, 13 października o godz. 15:00, rozpocznie się – docenione już przez polską społeczność graczy – Studio Sprite. Na kanapie zasiądą najpopularniejsze osobowości znane z polskiego YouTube’a i świata e-sportu. W luźnej atmosferze opowiedzą o swoich pasjach i twórczości, a także porozmawiają na rozmaite tematy związane z gamingiem. Całość wydarzenia będzie transmitowana na Twitchu Izaka.

Podczas meetup-ów organizowanych w strefie Sprite influencerzy spotkają się ze swoimi fanami. Odwiedzający stoisko goście zmierzą się z ulubionymi YouTuberami w oldskulowym cymbergaju oraz staną z nimi, ramię w ramię, do gry przy klasycznym automacie arcade. Na niedzielę zapowiadane jest wydarzenie specjalne – premiera teleturnieju „2/10”, w którym znane osobowości internetowe, m.in.: Piotr „Izak” Skowyrski, Remigiusz „Rezi” Wierzgoń, Paweł „Leh” Lehmann, Stuart „Stuu” Burton czy Jakub "Kubon" Turewicz oraz zawodnicy Izako Boars, sprawdzą swoją gamingową wiedzę! Uczestnicy będą rywalizować o unikatową statuetkę 2/10. Osoby, które nie mogą pojawić na premierze, będą miały szansę obejrzeć teleturniej na kanale YouTube Izaka.

Nie można pominąć najważniejszej atrakcji na strefie Sprite, którą jest możliwość zagrania w Fortnite na specjalnie przygotowanej zapadni. Śmiałkowie, którzy zdecydują się podjąć wyzwanie, w momencie przegranego pojedynku wpadną do basenu pełnego… No właśnie, czego? Ta zagadka zostanie rozwiązana podczas PGA 2018.

d2w6hjc

Podziel się opinią

Share
d2w6hjc
d2w6hjc
Więcej tematów