WP

"Spec Ops: The Line". Genialny następca "Czasu apokalipsy". Dziś jest za darmo

"Spec Ops: The Line" to duchowa kontynuacja genialnego "Czasu Apokalipsy". Pozytywnie przyjęty tytuł jest teraz do wzięcia za darmo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Konflikt zbrojony pokazany z zupełnie innej perspektywy
Konflikt zbrojony pokazany z zupełnie innej perspektywy (Humble Bundle)
WP

Wojna to piekło, która bezpowrotnie zmienia człowieka. Zostawia ślad na psychice nawet najtwardszych żołnierzy, a innych doprowadza do obłędu i szaleństwa. "Spec Ops: The Line" opowiada historię amerykańskiego weterana wojny w Afganistanie, który musi zmierzyć się z nowym, niespodziewanym przeciwnikiem. Swoim byłym przełożonym, pułkownikiem Conradem, który teraz zaczął masakrować cywilów i wprowadził prawo wojenne w ogarniętym chaosem i odciętym od świata mieście.

Jako członek trzyosobowego zespołu elitarnej jednostki Delta Force główny bohater, kapitan North, udaje się do Dubaju, który na skutek największej w historii burzy piaskowej został całkowicie odcięty od świata. W trakcie walk z lokalnymi mieszkańcami, a także podwładnymi pułkownika Conrada North zaczyna wątpić w sens misji. Zbrodnie dokonywane zarówno przez jedną jak i drugą stronę konfliktu wywierają poważne zmiany na psychice całego zespołu.

WP

"Spec Ops: The Line" za darmo

"Spec Ops: The Line" uważany jest za duchowego spadkobiercę filmu "Czas Apokalipsy" Francisa Forda Coppoli. Twórcy inspirowali się także takimi tytułami jak "Generation Kill", "BioShock", "Mafia", a także opowieścią o Wierzy Babel.

Do soboty gra "Specj Ops: The Line" dostępna jest za darmo na Humble Bundle

Polub WP Gry
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP