Trwa ładowanie...

Soulcalibur 6 – ostatnia część serii?

Soulcalibur 6 może okazać się ostatnią częścią serii legendarnej bijatyki. O jej dalszych losach zadecyduje poziom sprzedaży najnowszej odsłony.

Soulcalibur 6 – ostatnia część serii?Źródło: youtube.com
d390hko
d390hko

Polska w Japonii

Zbliżająca się szósta cześć Soulcalibur narobiła „smaka” wielu miłośnikom serii. Jak zostało wcześniej zapowiedziane, w nadchodzącej produkcji znajdzie się miejsce na polski akcent. Twórcy postanowili skorzystać z globalnej popularności Wiedźmina i wprowadzić Geralta jako jedną z grywalnych postaci.

Pożegnania nadszedł czas?

W wywiadzie dla portalu Dualschokers, którego udzielił producent gry, Motohiro Otsubo, oznajmił, że najnowsza część może okazać się tą ostatnią. Nie do końca jest przekonany do potencjalnej sukcesu „szóstki”, dlatego otrzymujemy dopiero po sześciu latach przerwy. Z tego powodu wyniki sprzedażowe nadchodzącego tytułu rozstrzygną o przyszłości marki. Wydawca Bandai Namco Entertainment otwarcie przyznaję, że osoby, którym zależy na przetrwaniu brandu, powinny zakupić najnowszą produkcję.

Przyszłość cyklu Soulcalibur niestety nie prezentuje się w różowych barwach. Oliwy do ognia dodaje fakt, że data premiery mniej więcej pokrywa się z wyjściem wypuszczeniem takich tytułów jak Call Of Duty: Black Opis III czy Red Dead Redemption II. W takich okolicznościach wsparcie ze strony fanów może być bardziej obligatoryjne niż kiedykolwiek wcześniej. Nowa gra pojawi się na takich platformach jak PlayStation 4,Xbox One oraz – po praz pierwszy – pecetach.

d390hko
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d390hko
Więcej tematów