Snap chce mieć własną platformę z grami

Użytkownicy Snapa, czyli dawnego Snapchata, jeszcze w tym roku powinni doczekać się specjalnej sekcji z grami mobilnymi. Pierwsze umowy są już ponoć podpisane.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gry to nowy pomysł Snapa
Gry to nowy pomysł Snapa (Materiały prasowe)
WP

O planach Snapa, dotyczących platformy z grami mobilnymi, pisze serwis The Information. Według plotek, Snap dogadał się już z twórcami, którzy mieliby wypuścić na niej swoje produkcje. Sekcja z grami znalazłaby się wewnątrz aplikacji Snap, a jej premiera zaplanowana jest jeszcze na rok 2018.

Zdaniem niektórych mobilne gry na platformie Snapa miałyby wykorzystać rozszerzoną rzeczywistością, w którą Snap od dawna inwestuje.

Nowości nie powinny nas dziwć. Jak zauważył w maju Grzegorz Burtan z WP Tech, Snap ma się coraz gorzej. Spora w tym zasługa Facebooka i Instagrama - serwisy społecznościowe zaczęły kopiować pomysły Snapa. Nie udały się też zmiany, które zamiast przyciągać użytkowników, spowodowały ich odpływ.

WP

Pierwszy kwartał 2018 roku był okresem najniższego wzrostu liczby użytkowników, spadając do poziomu 2,13 proc. Czy zmiany sprawią, że 2018 roku będzie jednak dla Snapa udany? Na razie widzimy, że firma nie wywiesza białej flagi. I szuka dla siebie nowych rozwiązań. Jak konkurencyjny Instagram, który przecież powoli staje się poważnym rywalem YouTube'a, a także coraz bardziej rozbudowanym komunikatorem.

WP
Polub WP Gry
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP