Słuchawki dla graczy nie muszą być czarne

Wiele osób wciąż twierdzi, że to nie wygląd jest najważniejszy w sprzęcie audio dla graczy. W związku z tym słuchawki gamingowe często nadal są wielkie, plastikowe i zwyczajnie brzydkie. Czy to konieczne? Po zapoznaniu się z nową pomysłem SteelSeries całkowicie zmieniam zdanie. Ich słuchawki zbliżyły się designem do tego, co widujemy u miłośników muzyki, spotykanych na ulicach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Słuchawki dla graczy nie muszą być czarne
(Steel Series)

Do sprzedaży trafiły specjalne akcesoria, które dodatkowo urozmaicą i spersonalizują wygląd Arctisów, dostosowując je do nowego, lifestyle'owego trendu. Nowe urządzenia, posiadające śmiałe kolory i wzory, inspirowane grami wideo, przekształcają słuchawki Arctis w coś zupełnie unikalnego.

Uznani artyści, Lauren Asta i ThankYouX, zaproponowali niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju wzory. Asta dzieli swój czas pomiędzy San Francisco i siedzibą główną SteelSeries w Chicago. Proponując kolorystykę pałąka, pokazała, jak widzi i co znaczą dla niej gracze. ThankYouX wyrobił sobie markę na ulicach Los Angeles dzięki kolorowym, kultowym graffiti. Do powstania kolekcji pałąków, inspirację zaczerpnął bezpośrednio z samych słuchawek Arctis.

Steel Series
Podziel się

Firma SteelSeries współpracując z wybranymi artystami z grupy Design by Humans opracowała ekskluzywną serię opasek inspirowaną grami i kulturą graczy.

Polub WP Gry
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.