Trwa ładowanie...
d2wohg5

Samsung oficjalnym sponsorem PUBG Europe League 2019

Samsung ogłosił, że została oficjalnym sponsorem Playerunknown's Battlegrounds Europe League (PUBG PEL). Wszystkie mecze w 2019 roku będą rozgrywane na zakrzywionych monitorach modelu Samsung C27RG5.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Samsung sponsorem PUBG Europe League 2019
Samsung sponsorem PUBG Europe League 2019 (samsung)
d2wohg5

PUBG Europe League to profesjonalna liga europejska w popularnej grze typu „battle royale”. Liga, której siedziba znajduje się w Berlinie, reprezentuje europejską część oficjalnego tegorocznego sezonu rozgrywek prowadzonych przez PUBG Corporation i Starladder. Trzecia i ostatnia faza sezonu obejmie zmagania 16 największych e-sportowych zespołów na świecie.

Słynne drużyny, takie jak FaZe Clan, Natus Vincere, Team Liquid, G2 Esports, Pittsburg Knights, Team SoloMid i Ninjas in Pyjamas, będą trenowały i rywalizowały na monitorach Samsung C27RG5 w walce nagrody, których pula wyniesie 350 000 USD. Oficjalne mecze rozgrywane są od piątku do niedzieli w godzinach 18:00–21:00. Finał trzeciego etapu odbędzie się 6 października, natomiast finał pucharu promocyjnego – 20 października.

CRG5: zakrzywiony wyświetlacz o częstotliwości odświeżania wynoszącej 240 Hz

27-calowy monitor CRG5 stanowi połączenie krzywizny ekranu 1500R z błyskawicznym odświeżaniem zapewnionym przez technologię 240Hz RapidCurve™. Częstotliwość odświeżania wynosząca 240 Hz pozwala na szybkie reagowanie w ciągle zmieniającym się środowisku gry, natomiast zakrzywiony ekran 1500R zapewnia lepszą kontrolę nad całym polem bitwy.

d2wohg5

Aby wyeliminować rwanie, zacinanie się i wszelkie opóźnienia, postawiono na technologię G-sync firmy NVIDIA, która synchronizuje procesor graficzny (GPU) z matrycą, oferując graczom wyjątkowo dynamiczną i płynną rozgrywkę w każdej scenie w rozdzielczości Full HD.

Z kolei tryb gry to opcjonalne ustawienie, które automatycznie i optymalnie dostosowuje poziom czerni gamma, kontrast, ostrość i kolor dla każdego rodzaju rozgrywki, a tryb Low Imput Lag pomoże zminimalizować opóźnienie, pojawiające się pomiędzy urządzeniami peryferyjnymi a wyświetlaczem. Warto również wypomnieć, że tryb oszczędzania wzorku (Eye Saver Mode) ogranicza emisję niebieskiego światła, aby zapewnić komfort patrzenia podczas dłuższych rozgrywek.

d2wohg5

Podziel się opinią

Share
d2wohg5
d2wohg5
Więcej tematów