Trwa ładowanie...
ycipk-2utaaf

Samsung oficjalnym sponsorem PUBG Europe League 2019

Samsung ogłosił, że została oficjalnym sponsorem Playerunknown's Battlegrounds Europe League (PUBG PEL). Wszystkie mecze w 2019 roku będą rozgrywane na zakrzywionych monitorach modelu Samsung C27RG5.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Samsung sponsorem PUBG Europe League 2019
Samsung sponsorem PUBG Europe League 2019 (samsung)
ycipk-2utaaf

PUBG Europe League to profesjonalna liga europejska w popularnej grze typu „battle royale”. Liga, której siedziba znajduje się w Berlinie, reprezentuje europejską część oficjalnego tegorocznego sezonu rozgrywek prowadzonych przez PUBG Corporation i Starladder. Trzecia i ostatnia faza sezonu obejmie zmagania 16 największych e-sportowych zespołów na świecie.

Słynne drużyny, takie jak FaZe Clan, Natus Vincere, Team Liquid, G2 Esports, Pittsburg Knights, Team SoloMid i Ninjas in Pyjamas, będą trenowały i rywalizowały na monitorach Samsung C27RG5 w walce nagrody, których pula wyniesie 350 000 USD. Oficjalne mecze rozgrywane są od piątku do niedzieli w godzinach 18:00–21:00. Finał trzeciego etapu odbędzie się 6 października, natomiast finał pucharu promocyjnego – 20 października.

CRG5: zakrzywiony wyświetlacz o częstotliwości odświeżania wynoszącej 240 Hz

ycipk-2utaaf

27-calowy monitor CRG5 stanowi połączenie krzywizny ekranu 1500R z błyskawicznym odświeżaniem zapewnionym przez technologię 240Hz RapidCurve™. Częstotliwość odświeżania wynosząca 240 Hz pozwala na szybkie reagowanie w ciągle zmieniającym się środowisku gry, natomiast zakrzywiony ekran 1500R zapewnia lepszą kontrolę nad całym polem bitwy.

Aby wyeliminować rwanie, zacinanie się i wszelkie opóźnienia, postawiono na technologię G-sync firmy NVIDIA, która synchronizuje procesor graficzny (GPU) z matrycą, oferując graczom wyjątkowo dynamiczną i płynną rozgrywkę w każdej scenie w rozdzielczości Full HD.

Z kolei tryb gry to opcjonalne ustawienie, które automatycznie i optymalnie dostosowuje poziom czerni gamma, kontrast, ostrość i kolor dla każdego rodzaju rozgrywki, a tryb Low Imput Lag pomoże zminimalizować opóźnienie, pojawiające się pomiędzy urządzeniami peryferyjnymi a wyświetlaczem. Warto również wypomnieć, że tryb oszczędzania wzorku (Eye Saver Mode) ogranicza emisję niebieskiego światła, aby zapewnić komfort patrzenia podczas dłuższych rozgrywek.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-2utaaf

ycipk-2utaaf
ycipk-2utaaf