Trwa ładowanie...
idg.pl

Ruszają otwarte testy beta gry Quake Live

Po wielu miesiącach zamkniętych testów firma id Software zapewnia szerszemu gronu użytkowników możliwość zapoznania się z grą Quake Live w wersji beta. Produkt uruchamiany w środowisku przeglądarki internetowej to nowa odsłona wydanej blisko dziesięć lat temu gry Quake III Arena.

Share
Ruszają otwarte testy beta gry Quake Live
d1sv5gi

W grudniu 199. roku na rynek trafiła gra Quake III Arena. Pozycja kierowana do miłośników sieciowych potyczek do dziś cieszy się sporą popularnością. Firma id Software, producent gry, pracuje nad jej odpowiednikiem uruchamianym w środowisku przeglądarek internetowych. Nowa odsłona hitu sprzed dekady nosi nazwę Quake Live i od kilku miesięcy jest poddawana zamkniętym testom. Obecnie ruszają otwarte testy, dzięki czemu z wersją beta będzie mogło zapoznać się szersze grono użytkowników. Gra oferuje pięć trybów rozgrywki. Zmagania można toczyć na ponad 40 arenach.
Chętni do zapoznania się z wersją beta mogą rejestrować się na oficjalnej stronie gry Quake Live - http://www.quakelive.com. Znajdą tam również szczegółowe informacje o wymaganiach sprzętowych i systemowych, obszerną instrukcję oraz zbiór odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d1sv5gi

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1sv5gi
d1sv5gi
Więcej tematów