Trwa ładowanie...
d3m4l34

Rockstar Games nigdy się tak dobrze nie wiodło. Odejście Housera nie odbije się na twórcach GTA

Światem graczy wstrząsnęła wiadomość jakoby jeden z braci Houserów, którzy zakładali Rockstar Games i współtworzyli GTA, opuszczał wkrótce firmę. Możliwe, że w jego ślady poszedłby drugi. Prezes Take-Two Interactive zapewnia, że Sam Houser pozostanie w ekipie.
Share
GTA V wciąż sprzedaje się świetnie w USA po 74 miesiącach
GTA V wciąż sprzedaje się świetnie w USA po 74 miesiącachŹródło: Youtube.com
d3m4l34

Strauss Zelnick, który jest CEO Take-Two Interactive po odejściu Dana Housera stwierdził, że firma jest w tak dobrej kondycji jak nigdy i Sam Hauser, który jest prezesem Rockstar Games, świetnie sprawdza się kierując zespołem w studiu. Jak podaje gamingbolt, przedstawiciele Take-Two są "nastawieni niezwykle optymistycznie i podekscytowani".

W końcu Rockstar Games nie tylko realizuje zadane cele, ale wiele razy je przekracza. Dowodem na to są chociażby ostatnie świetne wyniki sprzedaży GTA V i Red Dead Redemption 2 czy chociażby kolejne wieści utrzymywania się mimo lat GTA V na liście najczęściej kupowanych i ogrywanych pozycji.

d3m4l34

Drugi z braci Houserów zostanie w Rockstar Games

CEO Take-Two dodał, że "Jeśli chodzi o stabilność zespołu, Sam Hauser jest Prezesem Rockstar Games. Założył Rockstar Games. Jest świetnym coachem i każdego dnia kieruje zespołem tysięcy ludzi, którzy starają się zapewnić graczom jak najbardziej niezwykłe wrażenia i to są ich cele. I najczęściej osiągają lub nawet przekraczają cele, co jest po prostu niesamowite."

Obecność Sama Housera wydaje się być niezagrożona. Strauss Zelnick stwierdził, że "z pewnością mogę powiedzieć, że Sam jest bardzo zaangażowany w organizację. Ściśle ze sobą współpracujemy, a praca z Samem i całym zespołem w Rockstar to ogromna przyjemność."

d3m4l34

Podziel się opinią

Share
d3m4l34
d3m4l34
Więcej tematów