Trwa ładowanie...
d2ydvlt

RiME, pełna łamigłówek przygoda od Tequila Works trafi w maju na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch i PC

Wydawca Grey Box, Six Foot oraz niezależny deweloper, studio Tequila Works, poinformowały, że oczekiwana przez graczy, wypełniona zagadkami i pięknym, wyspiarskim krajobrazem gra RiME, ukaże się w maju 2017. Premiera będzie miała miejsce nie tylko na zapowiadanej wcześniej platformie PlayStation 4, ale również na PC, Xboksie One oraz Nintendo Switch.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
RiME, pełna łamigłówek przygoda od Tequila Works trafi w maju na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch i PC
(Tequila Works)
d2ydvlt

RiME to gra dla jednego gracza, której sednem jest odkrywanie wypełnionego łamigłówkami świata. Gracz przeżywa przygodę z perspektywy chłopca, który po katastrofie morskiej budzi się na tajemniczej wyspie. Zadaniem grającego będzie eksplorowanie wyspy i poznawanie jej kolejnych sekretów za pomocą światła, dźwięku, perspektywy, a nawet… czasu. Gra odmalowuje żywy, zdumiewający świat łącząc nasycone barwy i poruszające melodie pobrzmiewające w tle. Ta kraina, inspirowana surowym, smaganym wiatrem i spalonym słońcem krajobrazem wybrzeży Morza Śródziemnego, stanie się sceną, na której twórcy przedstawią wyjątkowo poruszającą i osobistą opowieść.

„Gdy tylko zaczęliśmy współpracę z Tequila Works, poczuliśmy, że wspaniale będzie wydać RiME na więcej platform i dotrzeć do jeszcze szerszej widowni,” – opowiada Christian Svensson, stojący za sterem działań Six Foot. “Czujemy, że ten tytuł poruszy graczy do głębi i nie możemy się doczekać, by podzielić się nim ze światem za tych kilka miesięcy”.

d2ydvlt

Podziel się opinią

Share
d2ydvlt
d2ydvlt
Więcej tematów