Trwa ładowanie...

Red Wings: Aces of the Sky nie tylko na Switch. Zapowiedziano PC, Xbox One i PS4

Gamescom to nie tylko ogromni wydawcy i największe tytuły AAA. Krakowskie studio All in! Games przedstawia informacje na temat lotniczej strzelanki Red Wings: Aces of the Sky. Gra ukaże się na PC i konsolach Xbox One, PS4 oraz Switch.

Share
Red Wings: Aces of the Sky nie tylko na Switch. Zapowiedziano PC, Xbox One i PS4
Źródło: Materiały prasowe
d34qnr9

Tytuł to arcadowa strzelanka, w której możemy pokierować lotnikami podczas I wojny światowej. Do wyboru będziemy mieli 10 historycznych aeroplanów z okresu wielkiej wojny (z arsenału Ententy jak i państw Trójprzymierza). W kampanii fabularnej możemy towarzyszyć nawet samemu legendarnemu Czerwonemu Baronowi.

Pierwszowojenne samoloty w komiksowym stylu

Produkcja nie będzie symulacją, ale jej tło to faktyczne historyczne realia. W dodatku przedstawione w komiksowym charakterze. Nieczęsto spotyka się I wojnę światową i styl kreskówki (chyba tylko w Valiant Hearts: The Great War od Ubisoftu)
. Rozgrywka będzie zawierała też komiksowe przerywniki.

All in! Games przygotowało dla wszystkich potencjalnych nabywców możliwość gry w trybie lokalnej kooperacji. Wiele tytułów już z tego rezygnuje, więc to dobra wiadomość dla osób lubiących wspólną rozgrywkę przed jednym telewizorem.

d34qnr9

Na PC niewielkie wymagania sprzętowe

Z opisu gry w serwisie Steam (jeszcze nie wystartowała przedsprzedaż) możemy dowiedzieć się też, jakie będą wymagania sprzętowe dla edycji PC. Minimalne to: system operacyjny Windows 10, procesor klasy Intel Core i3, 4GB pamięci RAM, karta graficzna klasy Nvidia GeForce GTX 1060 6GB, DirectX w wersji 11 i 5 GB dostępnej przestrzeni na dysku. Zalecane różnią się tylko kwestią procesora - zamiast i3 polecany jest taki z rodziny Intel Core i5.

Red Wings- Aces of the Sky Materiały prasowe
Red Wings- Aces of the Sky Źródło: Materiały prasowe

Nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery, ale tytuł ma się ukazać w 2020 roku. Jako, że mamy do czynienia z polskim deweloperem, to oczywiście możemy liczyć na polską wersję językową (przynajmniej jako interfejs i napisy, dźwięk przygotowany jest wyłącznie po angielsku).

d34qnr9

Podziel się opinią

Share
d34qnr9
d34qnr9
Więcej tematów