Trwa ładowanie...
dqgls6i

Red Dead Redemption 2 na PC. Kolejne przecieki i możliwa data premiery

Rocstar Games podobno pracuje nad projektem Bonaire. Nie wiemy o nim w zasadzie nic, jest tajemniczym tworem, który może okazać się wszystkim. Chociaż nie, nowy przeciek wyjaśniałby jego znaczenie. Odwołuje się do oczekiwanej edycji pewnej gry.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Red Dead Redemption 2. Czyżby na PC miało kodową nazwę Bonaire?
Red Dead Redemption 2. Czyżby na PC miało kodową nazwę Bonaire? (Materiały prasowe)
dqgls6i

Bonaire. To może być Red Dead Redemption 2

Dla przypomnienia dodamy, że o Bonaire wiemy z publicznych danych australijskiego organu przyporządkowującego kategorie wiekowe grom. Spekulacji było wiele, ale pewien użytkownik Twittera, który już wypowiadał się nie raz i to trafnie na temat nieoficjalnych informacji, chciałby rozwiać nasze wątpliwości.

Według niego Bonaire to po prostu specyficzna nazwa kodowa portu Red Dead Redemption 2 na PC. Co więcej ma nawet gotową odpowiedź na pytanie innego użytkownika o proponowaną datę premiery. Według Tez2, Red Dead Redemption 2 na komputerach miałoby się ukazać w sezonie bożonarodzeniowym tego roku lub na początku 2020 roku.

dqgls6i

Nic pewnego

Mimo to zaznacza, że to tylko plany (z resztą oficjalnie nieogłoszone), a te zmieniają się cały czas. Nawet bez tego dopowiedzenia trzeba stwierdzić, że wszystkie przecieki trzeba traktować z rezerwą. Nie zawsze się sprawdzają.

Mogą okazać się trafne, ale zawsze istnieje szansa, że ich autor ma nieprawdziwe dane, lub po prostu z biegiem czasu zmienią się. Przed publicznym ogłoszeniem jakiejś informacji jej losy mogą być najzwyczajniej w świecie jeszcze w fazie klarowania się, więc o zmiany nietrudno.

dqgls6i

Podziel się opinią

Share
dqgls6i
dqgls6i
Więcej tematów