WP

"Red Dead Redemption 2": dziś premiera. Oceny i recenzje zachwycają

Jeszcze przed premierą wiedzieliśmy, że będzie to najważniejsza premiera nie tylko jesieni, ale i całego roku. Oceny i recenzje "Red Dead Redemption 2" świadczą jednak o tym, że to gra generacji. Rockstar znowu zachwyciło.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Red Dead Redemption 2" jest wielkim hitem
"Red Dead Redemption 2" jest wielkim hitem (Materiały prasowe)
WP

Serwis metacritic.com zbiera oceny wystawiane grom czy filmom. Na tym portalu "Red Dead Redemption 2" już może pochwalić się średnią 97/100 w wersji na PlayStation 4 i 98/100 przy edycji dla Xboksa One. Tym samym - sugerując się wystawionymi ocenami - "Red Dead Redemption 2" to najlepsza gra na PlayStation 4. Taką samą średnią ma "GTA V", inna produkcja Rockstar. Na trzecim miejscu jest odświeżone "The Last of Us" z notą 95/100. Dla porównania, wynik "Wiedźmin 3: Dziki Gon" to 92/100.

"Red Dead Redemption 2" nie ma też sobie równych na Xboksie One, gdzie odbiera koszulkę lidera "kuzynowi" - "GTA V".

Red Dead Redemption 2: oceny i recenzje

WP

Maksymalną możliwą notę przyznały "Red Dead Redemption 2" takie media jak Digital Spy, Guardian, Telegraph, Game Informer czy IGN. "Jedna z najlepszych gier wszech czasów" - zachwyca się autor recenzji z Digital Trends. "Twórcy przeszli samych siebie" - dodaje autor tekstu w Game Informer.

10/10 "Red Dead Redemption 2" wręczył też polski serwis Gry-Online.pl. "To najlepsza gra akcji w otwartym świecie, z jaką kiedykolwiek miałem do czynienia" - stwierdził autor recenzji i żałował, że skala ocen kończy się na "dyszce", bo "Red Dead Redemption 2" zasługuje nawet na więcej.

Czy gra ma jakieś wady? Gram.pl wymienia "drobne błędy techniczne" i "zupełnie niepotrzebne kolekcje", ale to nie przeszkodziło zgarnąć i tam "Red Dead Redemption 2" maksymalnej noty. "Fabuła jest nieco przewidywalna" dodaje z kolei Eurogamer, zauważając jednak, że "nie brakuje mocnych zwrotów akcji". Na to wszystko można przymknąć oko, skoro w tekście czytamy, że "Red Dead Redemption 2" to "wybitna, piękna i ponadczasowa gra".

WP Gry otrzymały klucz do gry dopiero w czwartek w nocy. Spodziewajcie się naszych pierwszych wrażeń na dniach.

WP

Zobacz też: Cybersejf. Kopią kryptowaluty na twoim komputerze i nawet o tym nie wiesz. Dostaniesz olbrzymi rachunek za prąd

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP