Trwa ładowanie...
d374y0o

Realpolitiks 2 zapowiedziane. Komunistyczna utopia lub skrajny wolny rynek? Ty decydujesz

Podobno demokracja to najgorszy system, ale nic lepszego nie wymyślono. "Realpolitiks 2" po raz kolejny pozwoli sprawdzić, ile w tym prawdy. Jeżeli nie podoba wam się polska polityka, w wirtualnym świecie wprowadzicie własne rządy.
Share
Gra pojawi się już jesienią
Gra pojawi się już jesieniąŹródło: Materiały prasowe
d374y0o

"Realpolitiks 2" pojawi się na pecetach już jesienią. Twórcy zapowiadają kilka istotnych zmian, w tym "zupełnie nowy system gospodarczy, który umożliwia większą kontrolę nad krajem niż kiedykolwiek wcześniej".

Mając do wyboru przeszło 1000 projektów i technologii będziemy mogli zaprowadzić porządek w jednym z 216 istniejących państw po swojemu. Nic nie stanie na przeszkodzie, aby stworzyć komunistyczną utopię, zrealizować postulat "chcącemu nie dzieje się krzywda" czy zabawić się w Wielkiego Brata. wprowadzając zamordyzm.

Autorzy zapowiadają też ulepszoną dyplomację, która ma stać się kluczowym elementem rozgrywki, oraz nowy system walki. Ma on brać pod uwagę takie czynniki jak pogoda, teren czy wyposażenie. Pozwoli też na przejęcie morskie prowincje.

d374y0o

Zobacz też: Czy mogę nagrywać policjantów podczas interwencji? Odpowiadamy

Ale polityka to nie tylko intrygi, dyplomacja czy gospodarka. Czasami sytuację komplikują losowe wydarzenia. Tych w Realpolitiks 2 ma nie zabraknąć. Autorzy zapowiadają ponad 1000 nowych wydarzeń: od drobnych problemów prowincji po zagrażający światu spadający meteoryt.

"Realpolitiks 2" nie ma jeszcze dokładnej daty premiery - wiemy, że gra ukaże się jesienią 2020 roku.

d374y0o

Podziel się opinią

Share
d374y0o
d374y0o
Więcej tematów