Trwa ładowanie...
d202hja
Materiał Partnera
darmowe gry

Rail Nation: Odkryj Niemcy, Austrię i Szwajcarię!

Travian Games i Bright Future dają graczom możliwość na poznanie ich ojczyzny w Rail Nation – Origin Journey.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rail Nation: Odkryj Niemcy, Austrię i Szwajcarię!
(Materiały prasowe)
d202hja

Już od ponad sześciu lat Travian Games tworzy unikalny symulator kolei w formacie MMO – Rail Nation. Przez ten czas ponad 4 500 000 zarejestrowanych graczy planowało i budowało linie oraz podróżowało wśród najpiękniejszych krajobrazów przez sześć okresów z historii kolejnictwa na ponad 80 serwerach. Najnowsza aktualizacja umożliwi teraz fanom kolei odkrywanie Niemiec, Austrii i Szwajcarii.

Podróż do ojczyzny deweloperów.

Dwa niemieckie studia deweloperskie tworzące grę – Travian Games i Bright Future – powracają do swoich korzeni. Rail Nation – Origin Journey to tytuł nowego wydarzenia specjalnego, które przeniesie graczy do rodzinnych krajów twórców gry: Niemiec, Austrii i Szwajcarii. Najnowsza wersja Rail Nation jest atrakcyjna zarówno dla graczy międzynarodowych, jak i tych zamieszkujących ten region. Gra jest pełna autentycznych miast i malowniczo zaprojektowanych krajobrazów. Nowe towary takie jak zegarki, czekolada czy skórzane spodnie z przymrużeniem oka nawiązują do różnych regionalnych stereotypów.

Materiały prasowe

Dla Christophera Melziga, dyrektora odpowiadającego za ten tytuł, cel jest jasny: "Premiera Rail Nation – Origin Journey to wydarzenie, które jest bardzo bliskie naszym sercom. Chcemy pokazać nasze ojczyzny graczom z całego świata, a także liczymy, że gracze z Niemiec, Austrii i Szwajcarii zobaczą swój region z nowej perspektywy."

d202hja

Najnowszy dodatek już wystartował. Rail Nation – Origin Journey jest jednorazowym wydarzeniem specjalnym, wiéc każdy, kto chciałby go wypróbować, powinien się pośpieszyć! Będzie on dostępny tylko w maju. Zainteresowani mogą dołączyć do gry pod adresem: https://centralagier.wp.pl/railnation

Najważniejsze informacje o Rail Nation – Origin Journey

  • Oryginalna mapa Niemiec, Austrii i Szwajcarii.
  • 50 autentycznych miast i atrakcji
  • 11 nowych regionalnych towarów
  • Tylko tego lata: jednorazowe wydarzenie
  • Odświeżony wygląd mapy ― nowoczesna, jasna i pełna koloru!
  • Wieloplatformowa technologia: gra dostępna w przeglądarkach, a także na smartfonach i tabletach
d202hja

Podziel się opinią

Share

d202hja

d202hja