Wiadomości
16-05-2018 (08:28)

"Rage 2" zapowiedziany. Fani "Mad Maksa" będą zachwyceni

Po pierwszym zwiastunie "Rage 2" można odnieść wrażenie, że dla id Software nie tylko "Mad Max" był inspiracją. Przypomina się też polski "Bulletstorm". Kiedy więc premiera "Rage 2"?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W "Rage 2" zagramy w 2019 roku
W "Rage 2" zagramy w 2019 roku (Materiały prasowe)
WP

"Rage 2" rozgrywa się w postapokaliptycznym świecie, gdy na Ziemi przeżyła garstka i… odrzuciła wszelkie zasady. Co to oznacza? Najlepiej wyjaśnia zwiastun "Rage 2":

WP

Przemierzanie pustkowi w pojazdach budzi oczywiste skojarzenie z "Mad Maksem". Ale szalona rozgrywa przypomina mi bardziej "Bulletstorma". W produkcji polskiego studia People Can Fly nie chodziło wyłącznie o to, by odstrzelić przeciwnika. Ważniejsze było to, by zrobić to w efektownym stylu. I mam wrażenie, że w "Rage 2" będą panować podobne zasady.

"Rage 2" to dzieło legend branży, studia id Software - czyli twórców serii "Quake" czy "Doom". Pomaga też ekipa Avalanche, autorzy cyklu "Just Cause". Ich doświadczenie mogło przydać się przy projektowaniu jazdy, bo w "Just Cause" szalonych pościgów autami czy nawet samolotami nie brakowało. I co ciekawe, to właśnie Avalanche zrobiło grową wersję... "Mad Maksa".

WP

Więcej o "Rage 2" dowiemy się na targach E3, które w Los Angeles odbędą się już w czerwcu. Premiera gry planowana jest na wiosnę 2019.

Polub WP Gry
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP