Trwa ładowanie...
ubisoft

Rabbids Coding. Ubisoft rozdaje za darmo grę pomagającą w programowaniu

Gry edukacyjne nie muszą być nieciekawe. Wielu fanów mają takie produkcje jak Human Resource Machine i 7 Billion Humans od twórców Little Inferno. Rabbids Coding od Ubistoftu również pomaga przy programowaniu, w dodatku jest za darmo.

Share
Rabbids Coding. Ubisoft rozdaje za darmo grę pomagającą w programowaniu
Źródło: Ubisoft
db1h1gi

Zwariowane króliki pozwolą nam sprawdzić się w ponad 30 poziomach, a także trybie swobodnej gry. Młodsi (starsi też, w końcu kto nie lubi tych królików!) gracze dowiedzą się nieco o podstawach programowania przez zabawę.

Gra dostępna jest przez Uplay i na oficjalnej poświęconej jej podstronie Ubisoftu, na której można odebrać darmowy egzemplarz. Jak na razie dostaliśmy tylko wydanie na PC i pewnie tak pozostanie. W końcu programowanie kojarzy się z pracą na komputerach, a nie konsolach.

Fabuła Rabbids Coding zabiera nas na ISS (Międzynarodowa Stacja Kosmiczna). Musimy przeciwdziałać rozprzestrzenieniu się naszych psotnych uszatych królików. Rozgrywka jest o tyle przyjazna dla najmłodszych, że możemy próbować do skutku, nie ma jako takiego ekranu Game Over. Niestety w tej produkcji Ubisoftu konieczna jest znajomość języka angielskiego (lub francuskiego).

db1h1gi

Podziel się opinią

Share
db1h1gi
db1h1gi
Więcej tematów