Trwa ładowanie...
d2ydvlt
Informacja prasowa
Wydarzenia

RABATOLOGIA w Saturnie - specjalna wakacyjna oferta

W szczycie sezonu wakacyjnego sieć Saturn przygotowała wyjątkową ofertę dla wszystkich fanów technologii. Już 27 lipca startuje akcja "Raba, w ramach której wiele produktów będzie dostępnych w cenach obniżonych nawet do 20%. To doskonała okazja, by kupić nowoczesny sprzęt czy wymienić posiadane modele na nowsze rozwiązania. Akcja potrwa do 2 sierpnia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
RABATOLOGIA w Saturnie - specjalna wakacyjna oferta
(Saturn)
d2ydvlt

Sezon wakacyjny to wbrew pozorom okres, w którym intensywnie korzystamy z urządzeń elektronicznych, zwłaszcza tych ułatwiających i umilających podróże. Coraz więcej osób nie wyobraża sobie letniego wyjazdu bez smartfona, aparatu fotograficznego czy laptopa. W wakacyjnej walizce nie może zabraknąć urządzeń elektronicznych, które pozwolą cieszyć się wolnym czasem, ale też uwiecznić najciekawsze momenty i dzielić się nimi z przyjaciółmi.

- Sezon urlopowy jest doskonałym czasem na zakupy nowoczesnych urządzeń, które nie tylko pomogą nam w codziennych obowiązkach, ale również w realizacji pasji – mówi Tomasz Wawszczyk, Dyrektor Działu Zakupu sieci Saturn. - Branża elektroniki użytkowej jest jedną z najszybciej rozwijających się – niemal każdego dnia pojawiają się kolejne rozwiązania, które w jeszcze lepszym stopniu odpowiadają na potrzeby współczesnych konsumentów. Nasza akcja promocyjna jest znakomitą propozycją dla tych, którzy planują zakup najnowszych technologii w atrakcyjnych cenach - kontynuuje Wawszczyk.

W ramach RABATOLOGII setki produktów sprzedawanych jest z nawet 20% rabatem. Promocja obejmuje między innymi niezastąpione podczas wakacyjnych wyjazdów nowoczesne smartfony, aparaty czy karty pamięci. Ci, którzy w letnich miesiącach wypoczywają aktywnie, mogą skorzystać z szerokiego wyboru gadżetów z zakresu elektroniki sportowej takich jak smartwatche, kamerki sportowe czy słuchawki. Miłośnikom literatury z pewnością przydadzą się wygodne czytniki ebooków, a podróżującym samochodami pomogą zestawy do nawigacji. Wiele ciekawych propozycji czeka również na miłośników dobrych filmów i muzyki.

   Saturn
(Saturn)

Nabywając nowy sprzęt, warto zapoznać się z jego wszystkimi funkcjonalnościami. We wszystkich sklepach SATURN urządzenia można przetestować w komfortowych warunkach, a fachowo przeszkoleni doradcy zaprezentują działanie produktów i dostępne funkcje.

d2ydvlt

Akcja RABATOLOGIA obejmuje wszystkie sklepy stacjonarne sieci SATURN oraz ofertę sklepu internetowego www.saturn.pl.
Przykładowe ceny produktów w akcji RABATOLOGIA:

- konsola Sony PS4 PRO 1TB – 1 592,10,- zł zamiast 1 769,00 zł
- telewizor LG 55UH668V – 3 398,30,- zł zamiast 3 998,00 zł
- aparat Sony A500 – 2 338,20,- zł zamiast 2 598,00 zł
- monitor Samsung LC24FG70FQUXEN – 1 239,20,- zł zamiast 1 549,00 zł
- smartfon Apple IPHONE 7 128GB – 3 329,10,- zł zamiast 3 699,00 zł
- słuchawki Panasonic RP-HJE125E-Y – 25,49,- zł 29,99 z

d2ydvlt

Podziel się opinią

Share
d2ydvlt
d2ydvlt
Więcej tematów