Trwa ładowanie...
d4ducn5

Przepustki sezonowe i nowy polski serwer w Hero Zero!

Autorzy darmowej, przeglądarkowej gry Hero Zero, w której gracze wcielają się w superbohaterów, przygotowali na swojej społeczności obszerną aktualizację. Od dzisiaj gracze mają dostęp do nowego polskiego serwera, a już za kilka dni – 7 kwietnia – rozpocznie się nowy Sezon, który będzie okazją do wyśrubowania swojej pozycji w rankingu i zdobycia cennych przedmiotów. A już 9 kwietnia rozpocznie się coroczny event wielkanocny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Przepustki sezonowe i nowy polski serwer w Hero Zero!
(Materiały prasowe, Fot: Materiał Partnera)
d4ducn5

Artykuł sponsorowany

Nowy, polski serwer, PL25, znajduje się pod poniższym linkiem: https://centralagier.wp.pl/herozero/graj

Twórcy Hero Zero zapowiadają, że każdy sezon będzie trwał dokładnie 30 dni. Po jego rozpoczęciu, w zakładce z misjami gracze znajdą informacje na temat zadań do wykonania, za które otrzymają punkty i cenne nagrody. Im więcej zebranych punktów, tym bardziej nasz superbohater będzie się wyróżniał spośród innych. Zwiększy się także jego skuteczność w trakcie walk. Specjalna Przepustka Sezonowa zagwarantuje dodatkowe nagrody. W zbliżającym się sezonie, który został nazwany Sezonem Żuka gracze będą mogli zdobyć m.in. unikalne zestawy dla swojej postaci, nowe bronie i wyposażenie kryjówki bohatera. Punkty Sezonowe można zbierać na kilka sposobów – wykonując zlecone misje, zdobywając wysokie miejsce w turniejach oraz wykonując codzienne zadania podczas pojedynków z innymi bohaterami.

    Materiały prasowe
(Materiały prasowe, Fot: Materiał Partnera)

Kilka dni później, bo już 9 kwietnia, rozpocznie się wydarzenie specjalne związane ze zbliżającą się Wielkanocą. W grze pojawi się dziewiętnaście całkowicie nowych przedmiotów oraz trzech pomocników, którzy będą towarzyszyć graczom. Do tego oczywiście wiele misji i zadań do wykonania.

Zagraj na https://centralagier.wp.pl/herozero

Artykuł sponsorowany

d4ducn5

Podziel się opinią

Share
d4ducn5
d4ducn5
Więcej tematów