WP

Promocja od Dell. Można zdobyć bony o wartości do 1500 zł

Dell nie próżnuje. W ramach nowej promocji możemy otrzymać nawet 6 bonów na zakup gry w sklepie internetowej. Każdy z nich jest wart prawie 250 zł. Trzeba się pośpieszyć, bo promocja trwa do końca października.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Promocja od Dell. Można zdobyć bony o wartości do 1500 zł
(WP.PL, Fot: Barnaba Siegel)
WP

Oczywiście żeby skorzystać z promocji, trzeba będzie najpierw sięgnąć po portfel. Przyda nam się do kupienia gamingowego laptopa marki Dell lub Alienware w jednym ze sklepów partnerskich firmy, czyli Komputronik, RTVEuroAGD, Sferis, X-Kom i Media Markt. Później, do 14 dni po zakupie, musimy zarejestrować nasz zakup na stronie promocji.

Za dowolny zakup laptopa otrzymujemy jeden bon. Za urządzenie w cenie między 3500 a 5999 zł otrzyma się trzy bony, a za sprzęt kosztujący powyżej sześciu tysięcy złotych dostaniemy aż sześć bonów. Wszystkie, o wartości 249,99 zł, możemy wydać na gry w sklepie cyfrowym Muve. Przy okazji zbieramy też punkty "dellcoin". Możemy za nie zdobyć dodatkowe nagrody. W ich skład wchodzą takie elementy, jak personalizowany fotel gamingowy Diablo X-eye, zwiedzanie fabryki Alienware w Łodzi czy gamingowe słuchawki, myszy i podkładki oraz vouchery do kina.

Promocja trwa do 28 października lub wyczerpania nagród. Więcej informacji oraz stronę promocji znajdziemy tutaj.

WP
Polub WP Gry
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP