Trwa ładowanie...
dj8b8ro

Premiera Liberated już w czerwcu. Polska gra-komiks zapowiada się świetnie

Liberated, przygodowa gra akcji w komiksowej oprawie pojawi się już w czerwcu 2020 roku. To pierwsza tak duża produkcja polskiego studia Atomic Wolf, w którą będą mogli zagrać posiadacze konsoli Nintendo Switch.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Liberated
Liberated (Materiały prasowe)
dj8b8ro

Liberated to osadzona w cyberpunkowym świecie gra akcji, w której wcielimy się w różnych bohaterów. Ich celem jest walka z rządową inwigilacją w dystopijnym świecie przyszłości.

Gra przedstawiona jest na kartach komiksu, ale nie zabraknie w niej strzelania, hakowania i wyborów, które wpłyną na dalszy rozwój fabuły. Gra polskiego studia Atomic Wolf powstała we współpracy z Walkabout i L.inc.

- Mamy nadzieję, że dzięki Liberated damy drugie życie gatunkom komiksów i powieści graficznych, wykorzystując technologię, aby wprowadzić je w nową erę interaktywnego opowiadania historii - powiedział Piotr Gnyp, szef BizDev w Walkabout, wydawcy Liberated.

dj8b8ro

Premiera Liberated zapowiedziana została na 2 czerwca 2020. Tytuł będzie dostępny na konsolę Nintendo Switch w cenie 19,99 euro (71,99 zł). Kupując w przedsprzedaży można zaoszczędzić 20 proc. Jak prezentuje się Liberated możecie zobaczyć na najnowszym trailerze poniżej lub oglądając 9 minutowy fragment rozgrywki.

dj8b8ro

Podziel się opinią

Share

dj8b8ro

dj8b8ro