WP

Powrót Kasjopei w "Seafight". Nowe statki, towary i towarzysze oraz legendarne skarby

Wyposaż się w potężną amunicję przeciwpancerną i zbierz siły do walki z gigantycznym dwugłowym żółwiem Kasjopeją. Polowanie odbędzie się od 18 do 30 maja!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Powrót Kasjopei w "Seafight". Nowe statki, towary i towarzysze oraz legendarne skarby
(Bigpoint)
WP

Za gigantycznym dwugłowym żółwiem Kasjopeją wprost z morskich głębin ruszyły najdziksze i najbardziej odrażające stwory, by posłać na dno tych, którzy dotąd byli łowcami. Ale piratów z "Seafight" nie tak łatwo pokonać!

Uzbrój się po zęby w potężną amunicję przeciwpancerną i ruszaj na podbój wzburzonych mórz. Współpracujący ze sobą korsarze mogą wykraść nieco potęgi Kasjopei, a ci, którzy dotrą na sam szczyt rankingu, zdobędą legendarne skarby. Do zdobycia m.in. ekskluzywny design statku oraz wyjątkowe miotacze ognia. Łupy można także zdobywać za sprawą specjalnych skrzyń ze skarbami, o ile zobędzie się jeden z odpowiednich kluczy.

Bigpoint
Podziel się
WP

Na czarnym rynku pojawią się tak wyjątkowe towary, nawet najbardziej doświadczeni piraci będą pod wrażeniem (m.in. powielacze, armaty, przedmioty akcji oraz amunicja specjalna). To jeszcze nie wszystko. Pojawią się nowe statki oraz nowi towarzysze. Gracze zarówno niskich, jak i wysokich poziomów z pewnością znajdą tu coś dla siebie! Pasjonujące walki, ekscytujące misje oraz ranking z nagrodami sprawią, że będzie to polowanie wszech czasów!

Zagraj za darmo w "Seafight" na stronie centralagier.wp.pl/Seafight-Piraci.

Anton Mikhaylov
Bigpoint

Polub WP Gry
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP